header.jpg

Blacha trapezowa

monika.monika
Dodano: 18 Wrz 2019, 10:48
Ja akurat nie mam zbytniej wiedzy w tym zakresie. Warto popytać specjalistów...
monika.monika
Dodano: 18 Wrz 2019, 10:48
Ja akurat nie mam zbytniej wiedzy w tym zakresie. Warto popytać specjalistów...
marek.kulik
Dodano: 1 Paź 2019, 07:31
mój brat ma duży magazyn, w którym prowadzi firmę zajmującą się sprzedażą sprzętu, narzędzi i roślin ogrodowych, bardzo dobrze mu idzie, ale niedawno miał pewien kłopot ... zaczął przeciekać mu dach... okazało się, że jest w opłakanym stanie, wtedy pomogli nam dekarze i firmy traffic http://www.traffic-blachy.pl/uslugi/ - pomogli dobrać nowy materiał - blachę trapezową i zajęli się całą renowacją ! nie zdarli z nas pieniędzy i szybko zajęli się robotą
szymek.weros
Dodano: 9 Paź 2019, 14:00
Ja polecam zwrócić uwagę również na dachówki betonowe, które trwałością wcale tak strasznie nie odstają od ceramiki. W Braas objęte są 30 letnią gwarancją, do tego zabezpieczone przed porastaniem i zabrudzeniami podwójną powłoką akrylową Lumino i dostępne w najmodniejszych kolorach (w tym Teviva od niedawna również w ciemmnoszarym i szarym krysztale)
szymek.weros
Dodano: 31 Lip 2020, 05:57
Jeżeli już ktoś będzie potrzebował dobrych fachowców w zakresie układania dachówek to polecam zwrócić uwagę na certyfikowanych dekarzy Braas, którzy na pewno wykonają nawet najtrudniejszy dach na "igłę" i do tego zapewniając świetne warunki gwarancyjne na 30 lat i opcję złapania gwarancji systemowej.
filip.kor
Dodano: 25 Sie 2020, 12:28
Na twoim miejscu poszedłbym w stronę dachówki jeżeli nie ceramiczna, to może cementowa która również może być dobrze wykonana czego potwierdzeniem jest technologia trójwarstwowa Cisar z dodatkową powłoką akrylową Lumino.
szymek.weros
Dodano: 25 Lis 2020, 14:46
Pomyśl w takim razie nad wyborem porządnej dachówki betonowej. W ofercie producenta Braas znajdziesz szczególnie teraz do końca stycznia 2021 roku 3 dobre modele betonowe - Celtycka, Bałtycka oraz Teviva wykonane w technologii trójwarstwowej CISAR i z dodatkowym zabezpieczeniem podwójną powłoką akrylową Lumino.