header.jpg

Dekoracje do salonu

pistacja.kot
Dodano: 28 Gru 2020, 17:46
Ja aktualnie szukam grafik, które wprowadziły by trochę koloru do salonu utrzymanego w konwencji czerni i bieli.
igor.woropai
Dodano: 30 Sty 2021, 16:47
Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, rancza PGR-owskie, wies do zagospodarowania. Za darmo bale suche, radziecka cegle rozbiorkowa, mebli, domy do przeniesienia i dalszego wykorzystania. Krowniki, swinarniki, stawy, sady, nieuzytki lezace wsrod zielonych wzgorz i glebokich wawozow. Ceny do dogadania. Jazde konno, wypoczynek, wyzywienie, smaczna kuchnie ze swojskimi wyrobami. Wyborne ciasta, konfitury, bimber, nalewki, karpie w smietanie, miekki swiezy ser, mleko. Pokoje w starej chacie w drewnianych 150-cio letnich scianach. Bania, ruska piec z grubka, kominkami. Na tylach osiedla znajduje sie rzeka, kapielisko z mozliwoscia lowienia ryb, grill na duzym terenie pelnym zieleni. Gospodarstwo agroturystyczne Pushkari oferuje domowe specjaly, zywnosc, wedzonki, maslo, chleb, ser, miod. Warzywa, owoce, produkcja ogrodnicza. Uprawa gruntow rolnych w ciszy i spokoju wsrod jezior i lasow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
ryszard.polakowicz
Dodano: 3 Mar 2021, 12:34
Jak dla mnie kluczowe jest to, aby ładnie udekorować ściany. to najważniejsze. Dobrze się sprawdzają płytki klinkierowe z King Klinker. Są różne kolekcje, można wybrać coś dla siebie. Są płytki nowoczesne, klasyczne, o różnym wzorze lica.
justi.sloneczko
Dodano: 3 Mar 2021, 17:41
Grunt to odpowiednio przygotować się do fachu. Dlatego na pewno w tym kierunku przyda wam się praktyczna wiedza na temat tego, jak przykładowo prowadzić swój lokal? Jaki kupić dobry sprzęt? Tutaj http://kucharskie.com.pl możecie poczytać sobie na ten temat artykuły.
igor.woropai
Dodano: 4 Mar 2021, 08:57
Ukraina. Konie 900zl, zwierzeta hodowlane, ogiery, klacze, siwe rysaki. Stajnia koni, koszary, stragi, gospodarstwo rolne, laki, pastwiska, stawy rybne oddamy w rece inwestorskie prywatnego biznesu. Kompleks produkcyjny na bazie bylego kolchozu Pushkari, PGR. Sprzedaz, wynajem. Tanio. Jesli szukacie miejsca z dala od zgielku cywilizacji, a przy tym kochacie konie - nie mogliscie lepiej trafic. Uksztaltowanie terenu oraz walory przyrodniczo-historyczne, sprawiaja iz Pushkari jest idealnym miejscem do uprawiania rekreacji konnej, rajdow konnych oraz wszelkiego rodzaju turystyki aktywnej. W najblizszym otoczeniu stajni znajduja sie liczne laki, pastwiska i jeziora w dolinie rzeki Desna. Gleboki lasy zamieszkaly przez dzika zwierzyne. Duzo jagod i grzybow. Miejscowy konie - ceny od 900zl - spokojny, lagodny, a przy tym bystry i odwazny. Sa potomkami orlowskich rysakow z kozackiego wojska kiedysz stacjonujacego w okolicach Nowgorodu-Siewierskiego. Konie dzieki naturalnej hodowli sa w ciaglym ruchu, sa rozladowane psychicznie, w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Okolica nadaje sie idealnie do rekreacji, jazdy na rowerze, spacerow i plywania. Znajdziecie w Pushkariach:ducha historii, kameralnosc, swobode, konie i bociany za oknem, niecywilizowana przyrode, a takze przyjaciol, domowa atmosfere i niezapomniane chwile. Szukamy partnerow do budowy oszrodka turystycznego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
rafaella
Dodano: 16 Mar 2021, 12:39
A ja szukam dekoracji zazwyczaj w Pepco albo Ikei, czasem coś fajnego można też znaleźć w internecie.
jan.kowalski234
Dodano: 17 Mar 2021, 14:24
Niestety, mój gust, a raczej brak gustu sprawia, że wszelkie dekoracje, a nawet aranżacje wnętrz zlecam profesjonalistom. Mój salon od początku do końca zaprojektował dekorator wnętrz HeavenHome. Przykłady ich skończonych realizacji można znaleźć na wystrój wnętrz Wrocław. Firma ta działa w całej Polsce i są bardzo konkurencyjni cenowo.
g.g
Dodano: 18 Mar 2021, 11:12
Zobacz na aliexpress, można znaleźć cuda za grosze, moja córka kupuje cały czas. Trzeba trochę poczekać na dostawę, ale za taką kasę warto.
g.g
Dodano: 18 Mar 2021, 11:12
Zobacz na aliexpress, można znaleźć cuda za grosze, moja córka kupuje cały czas. Trzeba trochę poczekać na dostawę, ale za taką kasę warto.
beja.ska
Dodano: 16 Kwi 2021, 15:17
Żart oczywiście. Szczerze mówię, ze nie widzę sensu czekać kilka miesięcy na coś co mogę mieć za kilka dni i praktycznie w tej samej cenie. Z tego co widziałam to strasznie się podnieśli z cenami, a tu proszę https://www.superwnetrze.pl/dozowniki-na-mydlo,k202.html bez problemu wybiorę taki dozownik na mydło, który będzie piekną dekoracją łazienki.