header.jpg

Wybór stolarki okiennej i wykonanie montażu - Poznań

mirek.li
Dodano: 5 Paź 2021, 06:26
Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej do naszego nowego domu. Liczę na konkretny z Waszej strony :)
mariusz.mi
Dodano: 6 Paź 2021, 05:42
W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie dobrej jakości stolarki okiennej to zdecydowanie warto tutaj wymienić według mnie firmę Domega Poznań. Z tej współpracy zdecydowanie jesteśmy zadowoleni i uważam, że jak najbardziej warto na nich postawić i zdecydowanie nie żałujemy podjętych decyzji zakupowych ponieważ w końcu udało się wymienić stolarkę okienną oraz drzwi na dużo ładniejszą i cieplejszą. Jednocześnie mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście ze strony obsługi sprzedażowej, jak i montażowej. Pozdrawiam!

kacper.kalisz
Dodano: 13 Paź 2021, 06:47
Szukając naprawdę dobrej i ładnie wykonanej stolarki, w tym również wersji drewnianych, czy PCV to warto postawić na jakość wykonania oraz styl. My nasze wnętrza urządziliśmy w staromodnym stylu, potrzebowaliśmy opcji która będzie nam szczególnie pasowała do całego stylu jaki chcielibyśmy osiągnąć. Przy tym oczywiście nie tracąc na parametrach cieplnych.
gregory.fil
Dodano: 15 Paź 2021, 10:25
No to w takim razie też będę musiał sprawdzić co tam ciekawego mają i jak kształtują się ceny.