header.jpg

Wyposażenie łazienkowe - jakie wybrać?

mirek.li
Dodano: 6 Wrz 2021, 13:07
Szukam przede wszystkim stylowego i dobrze wykonanego wyposażenia łazienkowego, gdzie szukać mebli, armatury, kabiny prysznicowej, czy również płytek? Pomożecie, bo mi jakoś brakuje inspiracji w tym zakresie :)
mariusz.mi
Dodano: 9 Wrz 2021, 06:51
W takim razie jeśli rozglądacie się za wyborem jednak ładnego i stylowego wyposażenia łazienkowego to sprawdź sobie LazienkaPlus https://www.lazienkaplus.pl/ w którym będziecie mogli liczyć na konkurencyjne ceny, szeroki wybór i też terminowe realizacje. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczone i oczywiście co najważniejsze zmieścicie się w całkiem rozsądnym budżecie
kacper.kalisz
Dodano: 14 Wrz 2021, 07:10
W takim razie jeżeli rozglądacie się za wyborem ciekawych propozycji w niezłych cenach jeśli chodzi o wyposażenie łazienkowe to na pewno warto tutaj odwiedzić sklep LazienkaPlus o którym właśnie piszą poprzednicy. U nich z resztą kupiliśmy zlewozmywak ceramiczny z porządnie wykonana baterią. Efekt wyszedł super!

mirek.li
Dodano: 14 Wrz 2021, 07:13
O proszę to na nich jeszcze wcześniej nie trafiłem, no to zobaczymy w takim razie co z tego ostatecznie i u mnie wyjdzie. Oby jeszcze trochę nam się temat rozwijał :)