header.jpg

Od jakiego Dewelopera w Warszawie kupić mieszkanie ?

estera.wojt
Dodano: 25 Paź 2018, 15:11
Chociaż to bo tyle zlego czytam ze az się za glowe chwytam jak czekam na mieszaknie w SK, nie wiem co myslec bo nie mam nic do zarzucenia, raz dwa będę mogł dojechać do pracy przy metrze swietokrzyska
rudy.rydz
Dodano: 14 Gru 2018, 10:46
[quote author= date=25 Oct 2018, 15:08]Dla mnie polnord, widziałam ze ma rozne opinie i nie wiem skad bo z naszym mieszakniem od nich się nic nie dzieje[/quote]

A ta ich wilania to jak się ma, dzialaja coś z nią? Widzialem projekt i zacheca zacheca dlatego nie wiem, a jak nie to co innego polecacie? Rynek wtorny?
antek.potato
Dodano: 14 Gru 2018, 11:02
Nie… Ja miałem wielkie problemy bo mieszkanie które kupiłem miało jakieś poukrywane wady, teraz na stówe poszedłbym do dewelopera
wiktoria.jaskolka
Dodano: 17 Mar 2019, 10:15
Ja bym kupowała od Atala bo mają ładne osiedla, zwykle w dobrej lokalizacji, oferują wykończenie pod klucz, mają w miarę przystępne ceny i są od dawna na rynku a więc mają ogromne doświadczenie w budowaniu
henryk.wojtasik
Dodano: 31 Mar 2019, 13:43
Wg mnie warto inwestować w nieruchomości, póki jeszcze są w dobrych cenach, a mogą w niedługim czasie znacząco pójść w górę. Tak może być juz niedługo. Ja zdecydowałem sie na zakup apartamentu Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy, od dobrego dewelopera. Udało mi się kupić to mieszkanie w świetnej cenie i lokalizacji. To będzie idealna inwestycja pod wynajem.

ada.mila
Dodano: 29 Kwi 2019, 15:05
W Warszawie na pewno nie brakuje deweloperów i ciekawych inwestycji mieszkaniowych. Na rynku nieruchomości są oczywiście też mieszkania na wynajem, które także mogą niejednego z was zainteresować. Jeżeli będziecie szukać apartamentów o wysokim standardzie w Warszawie to agencja nieruchomości https://loco-estate.com/ na pewno wam pomoże. Ich oferta dedykowana jest dla firm szukających apartamentów na wynajem długoterminowy dla specjalistów przyjeżdżających z zagranicy