header.jpg

Wybór skutecznego programu CAD do projektowania

kacper.kalisz
Dodano: 16 Lip 2021, 19:08
Szukam dobrego programu CAD z pełnymi funkcjonalnościami i stabilnego w działaniu przy większych projektach. Jaki możecie mi polecić i który ma opcję darmowego testu?
korek.ko
Dodano: 19 Lip 2021, 16:23
Jak szukacie dobrego programu CAD dla siebie do codziennej pracy to w mojej opinii warto tutaj rozważyć przetestowanie ZwCAD 2021 o którym więcej dowiesz się na https://www.zwcad.pl/ w mojej ocenie to jeden z najlepszych propozycji jeżeli chodzi o wybór dobrego programu CAD, który z roku na rok coraz lepiej się rozwija, tak samo jeżeli chodzi o kolejne nakładki m.in ZwGeo, czy ZwTraffic!
szymek.weros
Dodano: 21 Lip 2021, 10:43
Również uważam, że warto tutaj jednak postawić na ZwCAD w najnowszej wersji. Pełne wsparcie obsługi techniczej, duże możliwości, wysoka funkcjonalność i co najważniejsze bardzo dobre podejście ze strony obsługi technicznej do potrzeb klienta. Mam nadzieję, że również nie będziecie żałowali po miesięcznych testach.

darek.mik
Dodano: 29 Lip 2021, 10:46
No właśnie już kilka osób mi również polecało ZwCAD ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić. Chyba czas najwyższy, mam nadzieję że sprosta również moim dużym wymaganiom.