header.jpg
          

Skuteczna hydroizolacja - wybór

kacper.kalisz
Dołączył: 9 Lip 2017
Posty: 352
Dodano: 1 Cze 2021, 11:07
Macie może dla mnie podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości hydroizolacji na taras i balkon. Na jaki materiał warto zwrócić uwagę i oczywiście jak odpowiednio się za to zabrać, żeby później też nie żałować.
Pomożecie?
szymek.weros
Dołączył: 1 Gru 2016
Posty: 237
Dodano: 7 Cze 2021, 10:17
Natomiast jeżeli szukacie skutecznej hydroizolacji to ja tutaj postawiłbym na producenta WaterBlock u którego znajdziecie wysokiej jakości materiały hydroizolacyjne zarówno do zastosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz. Co do rozwiązań wykorzystywanych na tarasie u nas padło na połączenie materiałów - WB Duo Flex, WB Memrane, WB Tape, Pro WB 2k który z resztą od 2 lat działa świetnie, problemów z wilgocią nie ma najmniejszych, ale i też na pewno pomogła nam bardzo w wyborze ich obsługa techniczna która też przygotowała cały projekt.
mariusz.mi
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 457
Dodano: 10 Cze 2021, 10:55
Tutaj akurat mogę się zgodzić z poprzednikiem i również uważam, ze w przypadku skutecznych materiałów hydroizolacyjnych to WaterBlock pod względem jakość, skuteczność i zakres cenowy wypada bardzo dobrze. Nie zapominając właśnie o odpowiedni poziomie obsługi technicznej. Zajrzyj sobie na https://waterblock.eu/ sprawdź systemy i od razu się skontaktuj żeby się upewnić co do wyboru.