header.jpg

Przeprowadzka

anna.kwiatek
Dodano: 16 Maj 2014, 11:51
Witam. W najbliższym miesiącu czeka mnie wreszcie przeprowadzka do swojego wymarzonego mieszkania.
Zastanawiam się czy nie skorzystać z usług firmy specjalizującej się organizacją przeprowadzek.
Czy ktoś zna może jakąś dobrą ekipę, która zajmuje się przeprowadzkami w Sopocie?
boleslaw.rum
Dodano: 29 Maj 2014, 21:15
Ja przeprowadzałam się z pomocą firmy http://www.krakmax.pl/. Bardzo profesjonalne podejście oraz solidnie wykonana robota.. Byłem sam zdziwiony że robią takie dalekie przeprowadzki ale to chyba dlatego że mają siostrzaną filię z którą współpracują jeżeli dobrze zrozumiałem.. ale nic najważniejsze jest to że mam wszystkie swoje rzeczy na miejscu:) zdecydowanie polecam.
emilia.lechowicz
Dodano: 30 Maj 2014, 09:32
Ja bym wolała przeprowadzić się samodzielnie, takie firmy to strata pieniędzy.
tomasz.sidor
Dodano: 10 Cze 2014, 15:51
Skoro strata pieniędzy to polecam wynajęcie samego autka u nas oraz samemu ponosić rzeczy. Wynajem od 40 zł. Więcej na http://www.sidor.com.pl
Firma nasza oferuje również transport ciężarowy Wrocław i cała Polska.
anita.zenik
Dodano: 12 Cze 2014, 11:38
na trojmiasto.pl na pewno znajdziesz takie firmy które zajmują się przeprowadzkami :)
radek_.jonkisz
Dodano: 23 Cze 2014, 07:41
Jeśli planujecie dalszą przeprowadzkę np. do Grecji- bo macie tam prace, albo domek letniskowy to polecam BANEX Transport – www.transportgrecja.pl ponieważ przewozili nam meble i parę sprzętów ogrodowych do Grecji i jesteśmy naprawdę zadowoleni z ich usług. Meble dotarły nieuszkodzone i przez cały czas był z nimi kontakt telefoniczny.
polecam
aleks.klim
Dodano: 3 Lip 2014, 18:17
Skorzystanie z profesjonalnej firmy podczas przeprowadzki to świetne rozwiązanie- sama z niego korzystałam. :) Jeśli chodzi o przeprowadzki w Sopocie to polecam firmę z linku. Mi pomogli w przeprowadzce. Dobrą opcją jest to że nie zostaniesz z pudłami sam, panowie wnoszą je do domu. :) Mi taka forma przeprowadzki ułatwiła znacznie cały bałagan w związku ze zmianą mieszkania.
tomasz.sidor
Dodano: 24 Lip 2014, 16:19
Firma Sidor również wykonuje wszystko bardzo profesjonalnie a w ofercie ma nie tylko przeprowadzki Wrocław czy Sopot ale w cała Polska i Europa. Przeprowadzają koncertowo !!!
piotr.w
Dodano: 22 Sty 2015, 13:05
Ja nie wyobrażam sobie przeprowadzki na własną rękę. Podczas swojej przeprowadzki wykorzystałem do tego firmę przeprowadzki rybnik, która oferuje profesjonalne przeprowadzki wraz z wnoszeniem i ustawianiem mebli, a także sprzątanie po przeprowadzce. Firma bezpiecznie przewiozła mój dobytek więc jestem bardzo zadowolony.
marcin.kowal2
Dodano: 17 Mar 2015, 11:02
Jeżeli ktoś poszukuje firmy na terenie Warszawy, która wykona przeprowadzkę, usługi transportowe lub taxi bagażowe to polecam http://trans-bagazowka.pl/ sam sprawdzałem i mogę ją godnie polecić, mają niskie ceny!