header.jpg

Dach - czym pokryć?

marecz.kin
Dodano: 9 Wrz 2019, 16:35
Zgadzam się w pełni z moimi poprzednikami, jeżeli miałbym polecić ci akcesoria dachowe i pokrycie od sprawdzonego producenta to bez dwóch zdań należy do nich Braas i do tego polecam zapoznać się również z propozycjami jakie znalazły się na promocji - House of Braas.
monika.monika
Dodano: 18 Wrz 2019, 10:48
Ja akurat nie mam zbytniej wiedzy w tym zakresie. Warto popytać specjalistów...
korek.ko
Dodano: 17 Gru 2019, 21:33
Też jestem za wyborem pokryć dachowych oraz akcesoriów od Braas ponieważ mają zarówno blachodachówkę jak i dachówkę ceramiczną oraz cementową, także warto rozważyć oba rozwiązania zanim podejmiecie ostateczną decyzję zakupową.
justi.sloneczko
Dodano: 27 Lut 2020, 20:13
Ok. Czyli już jedną konkretną odpowiedź tutaj uzyskałam odnośnie budowy dachu. Ale co konstrukcją dachu? Do kogo według was najlepiej byłoby się zgłosić? Bo doszły mnie słuchy, że firma https://mgdachy.pl/wiazary-dachowe/ oferuje innowacyjne rozwiązania w tym kierunku. Czy to prawda?
szymek.weros
Dodano: 16 Mar 2020, 22:02
Ja zdecydowałem się pójść w stronę producenta Braas, jeśli chodzi o pokrycie dachowe. W tym także wszystkie potrzebne akcesoria dachowe oraz listę certyfikowanych dekarzy z pomocą których stworzysz piękny dach na wiele lat i do tego aż z dodatkową 15 letnią gwarancją systemową.
marecz.kin
Dodano: 26 Maj 2020, 20:29
Jak najbardziej świetną propozycją jest na przykład blachodachówka panelowa którą będziesz mógł znaleźć też w ofercie Braas ponieważ przygotowali dwa wyjątkowe modele czyli Decra oraz Quadro. Porządne wykonanie, ciekawy wzór i do tego dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
wrob.elek
Dodano: 8 Cze 2020, 10:37
Wypowie się ktoś na temat blachy płaskiej tytanowej, projektant mi proponuje takie rozwiązanie jeśli o dach chodzi ale nie mam zdania jak na razie i szukam podpowiedzi.
filip.kor
Dodano: 5 Lis 2020, 09:09
Na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Braas, jeżeli ma być to jasna elewacja bądź biała/szara to poszedłbym w kierunku dachówki w kolorze antracytowym bądź grafitowym jak m.in płaski Turmalin. Do tego konkretne warunki gwarancyjne, wysoka jakość wykończenia i zabezpieczenie przed porastaniem angobą, bądź glazurą.