header.jpg
          

Skup mieszkań Gdańsk

jacek.kawart
Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 115
Dodano: 30 Lis 2017, 17:53
Jak szybko sprzedać nieruchomość? Warto zaufać profesjonalistom. Firma http://skup-nieruchomosci-gdansk.pl kupi od Ciebie dom lub mieszkanie. Umów się na bezpłatną wycenę i jeśli kwota będzie Cię satysfakcjonować, sprzedasz mieszkanie nawet w ciągu kilku dni.
edward.szymkowiak
Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 55
Dodano: 16 Maj 2018, 11:29
Ja ze swojej strony mogę polecić firmę PIGN (http://skupnieruchomosci-slask.pl/). Działają oni na terenie całego śląska. Dwukrotnie współpracowałem z nimi. Za pierwszy razem sprzedawałem działkę nieopodal Rudy Śląskiej.

Zależało mi na szybkiej transakcji, bo chciałem jak najszybciej zdobyć gotówkę na nowy samochód. PIGN zaoferowało mi bardzo korzystną cenę i ekspresowy termin realizacji. Potem w spadku po babci otrzymałem mieszkanie w Katowicach.

Nie było mi ono potrzebne, a nie chciałem się „bawić” w wynajem, wolałem po prostu sprzedać i odłożyć sobie gotówkę. Z powodu wcześniejszego doświadczenia z PIGN zadzwoniłem do nich od razu. 2 dni i tyle.
Pozdrawiam
justi.sloneczko
Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 575
Dodano: 26 Lis 2020, 23:08
Jak chcecie szybko sprzedawać swoje mieszkania, to warto byłoby zastanowić się nad tym - jak efektywnie je zademonstrować swoim klientom. Jak przykładowo nadajecie różne ogłoszenia, możecie wykorzystać wizualizację swoich nieruchomości. Firma The Frame https://theframe.pl/ w tym kierunku bogate doświadczenie oraz wiedzę. Co ważne ich wizualizacje są bardzo realistyczne.
klaudia.paspartu
Dołączył: 3 Sie 2017
Posty: 255
Dodano: 8 Gru 2021, 07:41
To prawda, obecnie jest wiele firm które oferują skup mieszkań. Niestety, ale nie wszystkie z nich oferują dobre warunki, także warto zrobić sobie rozeznanie w temacie. Jak coś, to firma: info na stronie [url=https://123skupnieruchomosci.pl/krakow/]https://123skupnieruchomosci.pl/krakow/[/url][/url] ma naprawdę dobre opinie wśród swoich klientów.
 

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)

Filename: Unknown

Line Number: 0