header.jpg

wszystko dla domu

igor.woropai
Dodano: 11 Gru 2021, 01:31
Ukraina. Plyty MDF obustronnie laminowane 70 zl/szt, II gatunek 30 zl. Laminat dab 10 zl/m2, panele podlogowe klasy AC3~5 od producenta. Plyty MDF, HDF 2800x2070 konstrukcyjne i meblowe w najwiekszym wyborze, kubaturze. Laminaty produkowane w technologii ciaglej na prasach rolkowych pokrywa sie zywica, ktora zabiezpiecza przed scieraniem. Panele podlogowe, okleiny, najbardziej wytrzymaly material powierzchniowy. Szeroki asortyment, swietne ceny. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber, WhatsApp +380660832530, E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
igor.woropai
Dodano: 11 Gru 2021, 15:50
Ukraina. Pellety, brykiety drzewne, slonecznik, sloma, susz, otreby, olej, wegiel, torf. Od 200 zl/tona. Oferujemy stala sprzedaz pelletu Din, Din+, przemyslowego oraz brykietu RUF, Nestro, PiniKay bezposrednio z magazynow producenta po calej Ukrainie. Ceny do dogadania na miejscu produkcji. Certyfikaty eksportowe, wysoka kalorycznosc. Pakowany BigBag, worki, luz. Oplaty przy zaladunku. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, domy z bala, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, deski paletowe, europalety, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, makuch, soja, rzepak, kukurydza, slonecznik, olej itp. non-stop w okresie calego roku. Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
justi.sloneczko
Dodano: 26 Lut 2022, 15:05
Jest wiele sklepów z wyposażenie do domu, różnymi dekoracjami itd. Także trzeba się rozglądać. Ja przykładowo teraz zwróciłam uwagę na firmę https://www.sklepzramami.pl/ramki-na-kilka-zdjec , która ma bardzo ładne ramki na zdjęcia, nawet na kilka... Planuję tam dokonać zakupu...
alicja.martak
Dodano: 25 Kwi 2022, 07:03
Polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie najróżniejsze rękodzieła z terenów dawnej galicji. W ofercie sklep PRO Galicja znajdziecie najróżniejsze akcesoria, ubrania i wiele więcej, więc każda osoba zainteresowana znajdzie coś dla siebie.
muszka
Dodano: 25 Maj 2022, 10:21
Jeśli chodzi o budowę domu i kwestie które warto przemyśleć to ogrzewanie jest jednym z bardzo ważnych elementów.Obecnie jest duży wybór możliwości ogrzewania. Nie wiem czy słyszeliście o ogrzewaniu domu pompami ciepła?ja czytałam tutaj na ten temat https://otwartaenergia.pl/powietrzna-pompa-ciepla-fakty-i-mity/ i wiele mi to rozjaśniło.Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego tematu, ale teraz moje wątpliwości zostały rozwiane.teraz wiem,że pompa cieplna to dobra inwestycja tylko trzeba znaleźć firmę która dobrze tym pokieruje.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: Unknown

Line Number: 0

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)