header.jpg
          

trwała izolacja dachu skośnego

martyna.tyczka_
Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 4
Dodano: 13 Cze 2016, 07:53
dach to najistotniejszy element konstrukcyjny Twojego domu. Jego zadaniem jest nie tylko zabezpieczanie przed wiatrem i deszczem ale rownież utrzymywanie stałej temperatury w pomieszczeniach. W większości domów najwięcej ciepła ucieka przez dach. Powerroof Maxx oferuje rozwiązanie w postaci ciągłej, jednowarstwowej termoizolacji nakrokwiowej.

Stwarzając produkt Powerroof Recticel rozwinął unikalny system termoizolacji nakrokwiowej dachów skośnych.

Recticel jest producentem płyt POWERROOF wykonanych z pianki PIR stosowanych, jako ocieplenie dachu metodą nakrokwiową czyli na konstrukcji dachu.

Izolacja dachu płytą PIR POWERROOF firmy RECTICEL jest szczególnie efektywnym rozwiązaniem dedykowanym dla wymagających klientów oczekujących efektu energooszczędnego lub pasywnego.
Izolacyjne płyty POWERROF zastosowane, jako ocieplenie dachu skośnego opatrzone są po obwodzie w zamek typu pióro - wpust, przez co eliminują w izolacji dachu efekt mostka termicznego. Dzięki specjalnej okładzinie z grubego aluminium stanowiącej ekran odbijający zimą ciepło do wnętrza budynku izolacyjne płyty PIR POWERROOF stanowią niezwykle efektywne rozwiązanie.

Panel PIR POWERROOF jest twardy i odporny na ściskanie, dzięki czemu zachowuje swoją formę. Z wierzchu i od spodu pokryty jest warstwą aluminium. Specyficzne właściwości komórek poliuretanu oraz okładzina z aluminium sprawiają, że Powerroof jest odporny na wilgoć oraz wodę, a folia Rectivent stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Gwarantujemy, iż Twój dach będzie odporny nawet na najgorsze warunki atmosferyczne.

Powerroof nie poddaje się wilgoci i jest łatwy w montażu, nawet w przypadku nierównych odległości między krokwiami. Kolejną zaletą tego materiału jest to, iż w przypadku renowacji istniejące już wewnętrzne pokrycie i wykończenie może pozostać niezmienione. W przypadku nowych budynków ten rodzaj ocieplenia pozwala natomiast na osiągnięcie efektu widocznej więźby, która jest bardzo ciekawym elementem aranżacyjnym.POWERROOF MAXX jest wolną od freonów, termoizolacyjną płytą z rdzeniem z pianki poliizocjanurowej występującej pod nazwą TAUfoam by Recticel o specjalnej strukturze komórkowej. Płyta pokryta jest obustronnie karbowaną folią aluminiową o grubości 50 μ, opatrzona dodatkowo fabrycznie nałożoną, najwyższej jakości folię RECTIVENT z samoprzylepnymi zakładami.
marcin.wojewodzki
Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 2
Dodano: 16 Wrz 2016, 09:06
Warte poczytania.Teraz buduj się to ,z pracy by trzeba zrezygnować aby wszystkiego dopilnować.
arnold.deka
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3
Dodano: 18 Lip 2018, 12:58
Serio to co jest napisane jest możliwe do zrobienia.

__________________________________________
teoria-inwestowania.pl
tomasz.pudlo
Dołączył: 6 Gru 2016
Posty: 116
Dodano: 31 Sie 2018, 05:18
Skośny dach z powodzeniem można ocieplić metodą natryskową - http://www.ewapur.pl/oferta/natrysk-pianki-poliuretanowej.html. Taka piana nie tylko szczelnie wypełnia wszelkie szczeliny, ale także bardzo dobrze "przykleja" się do większości materiałów, więc nie ma mowy o tym by się na dachu nawet o dużym nachyleniu osunęła. A przy ocieplaniu dachów skośnych, właśnie to jest największym problemem.
filczyk.filczyk
Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 1
Dodano: 19 Kwi 2019, 10:40
czesc