header.jpg

Meble do sypialni

marlena.kowalik
Dodano: 16 Mar 2016, 10:39
Mnie to chyba najbardziej podobają się takie klasyczne meble coś jak mają tutaj - meble sosnowe. W zasadzie wszystko zależy od tego, jakie dodatki się do nich dobierze.
zdenek.wojcik
Dodano: 17 Mar 2016, 13:11
Ja to zawsze mówię -najlepsze są meble robione przez stolarza. Można sobie wybrać drewno, kolor ale przede wszystkim idealnie dopasować do wnętrza, wykorzystać przestrzeń, co w małych polskich mieszkaniach jest najważniejsze.
Cybernetka
Dodano: 8 Kwi 2016, 19:57
Mi się bardzo podobają meble industrialne. Do sypialni chciałbym kupić taki stolik jak ten http://ipsumindustrial.pl/produkt/stolik-nocny-qubik/ . Do tego jakaś szafa w tym klimacie i parę dodatków. Co sądzicie?
marcin.kustosz
Dodano: 4 Maj 2016, 15:50
Meble industrialne też są fajne, ale ja lubię meble biedermeier, chociażby takie jak Biedermeier Sofa. Retro coraz częściej wraca do łask i jakoś jest mi z tym po drodze.
katarzyna.typrowicz
Dodano: 5 Lip 2016, 08:22
A jeśli ja miałabym teraz wybierać meble do swojej sypialni, to zastanowiłabym się przede wszystkim nad meblami tego typu - http://meblowiec.pl/sypialnia,c1.html, podobają mi się szczególnie te jasne ;). Kto wie, może za niedługo uda mi się zrobić mały remont i wymienić nie tylko meble na nowe, ale też przemalować pokój i ułożyć nowe panele ;)
ala.zara
Dodano: 5 Lip 2016, 17:10
Jeśli chodzi o sypialnie to totalny minimalizm jak dla mnie. Wielkie łóżko, jakaś szafeczka nocna, osobiście wybrałabym meble w jasnym kolorze, kojarzą się z czystością i spokojem....
patrycja.sekowska
Dodano: 6 Lip 2016, 07:18
Ja lubię też wersję minimalistyczna - najlepiej w stylu skandynawskim.
piotr.dmochowski
Dodano: 12 Lip 2016, 09:55
Ja jeśli chodzi o sypialnię, to jestem świeżo po wymianie mebli na robione pod wymiar i na zamówienie. Chodziło mi nie tyle o wykonanie założenia dobrze, co o trwałość produktu. Dla Mnie meble wykonane pod wymiar są dużo lepsze niż te z dyskontów czy kupowane w stacjonarnych sklepach. Akurat mam małe mieszkanie, więc przez to zależało mi także, na tym, aby oszczędzić miejsce.
karina.kowalik
Dodano: 25 Lip 2016, 11:24
Wszystko zależy od tego jak dużą masz sypialnie. A także czy jest to klasyczna "sypialnia: w bloku czyli pomieszczenie łączące funkcję pokoju dziennego i sypialni, czy też możesz sobie pozwolić na osobną sypialnię. W przypadku łączonych funkcji sprawdzają się tego typu http://www.promarkmeble24.pl/category/wersalki-rozkladane wersalki rozkładane. Jeśli masz osobną sypialnię to postaw na duże łóżko tapicerowane.
ida.borej
Dodano: 26 Lip 2016, 06:53
W Vox mają bardzo ładne meble do sypialni. Szczególnie podobają mi się łóżka z wbudowanymi półkami na książki.