header.jpg

Wyciągnik do magazynu

zbyszek.lis
Dodano: 3 Mar 2016, 13:39
W wielu firmach potrzebne są maszyny i sprzęty do transportowania wielu rzeczy. Wózki widłowe to już podstawa. Jak chcemy jeszcze bardziej rozwinąć nasza firmę to warto było by zainwestować w profesjonalny sprzęt. Sądze, ze takim właśnie jest ten wciągnik łańcuchowy. Zdecydowanie ułatwi pracę w niejednej firmie a i operować podniesionymi rzeczami jest łatwiej.
robert.p
Dodano: 4 Maj 2017, 12:37
Ja tego typu elementy wyposażenia, które ostatecznie składają się na odpowiednio dobrze funkcjonujący transport wewnętrzny, kupuję tylko i wyłącznie u sprawdzonego producenta Eurotex - http://eurotexpoland.pl/. Mają najlepszy wybór pasów napędowych oraz taśm transportujących. Zajmują się również serwisowaniem specjalistycznych urządzeń.
roman.tycz
Dodano: 1 Mar 2018, 20:45
Nie widzę problemu w znalezieniu odpowiedniego transportu dostosowanego do potrzeb Waszej firmy. Przecież w internecie funkcjonują teraz giełdy transportowe, na których możecie zlecić nawet transport samochodu. To bardzo korzystne rozwiązanie, więc powinniście je sprawdzić.
pawel.mojt
Dodano: 4 Paź 2018, 01:48
Ja tak się zastanawiam od jakiegoś czasu nad relokacją maszyn. Pomysł podsunął mi mój znajomy, który skorzystał z tej oferty https://hvlft.com/relokacja-maszyn i który bardzo sobie to chwali. Tylko zastanawiam się, czy faktycznie jest to warte swojej ceny, czy mojemu znajomego głupio przyznać, że nie do końca jest zadowolony. Ktoś z Was orientuje sie w tym temacie?
eowina.eowina
Dodano: 21 Lis 2018, 18:36
Ja niezbyt mam w tym doświadczenie.
---
pożyczka dla zadłużonych z komornikiem
jacek.krawczyk
Dodano: 22 Lis 2018, 10:05
Podoba mi się ta oferta, niezła opcja :)

palarnia kawy sklep internetowy
mateusz.sus
Dodano: 22 Lis 2018, 11:29
Witam,
posiadam Wyciągnik do Magazynu i do tej pory zmierzałem się z ciągłym problemem zacierania mechanizmu zwijania, serwisant regularnie naprawiał usterkę lecz temat powtarzał się coraz częściej. Z pomocą przyszła firma PROOIL która zaproponowała zastosowanie pompy centralnego smarowania marki LINCOLN. Od momentu zastosowania tego układu smarowania mój problem się skończył. Jeżeli macie podobny problem polecam przedsiębiorstwo PROOIL. Zajmują się układami centralnego smarowania do wszystkich gałęzi przemysłu, począwszy od przemysłu ciężkiego, spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego, zimowego, maszyn budowlanych, kopalni i wielu innych.
Gorąco polecam!
magda_.wykopiak
Dodano: 22 Lis 2018, 16:21
Witam wszystkich zarejestrowanych tu