header.jpg

Wyciągnik magazynowy

zbyszek.lis
Dodano: 3 Mar 2016, 13:38
Duży i sprężanie funkcjonujący magazyn potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Zastanawiam się zainwestowaniem w wciągniki łańcuchowe. Jest to już dość poważny sprzęt ale niezbędny przy prowadzeniu poważnego magazynu. Sprawdzałam w tym miejscu jakie są koszty zakupy takiego wciągnika łańcuchowego i sądzę, ze inwestycja jest opłacalna. WY na swoim magazynie macie tego typu sprzęt?
radek_.jonkisz
Dodano: 13 Cze 2016, 12:42
Na http://www.redrooster.pl/ znajdziecie ofertę wciągników i wciągarek, które moim zdaniem również mogą się przydać. Jeśli więc ktoś z was szuka takiego sprzętu, to może zapoznać się z ofertą dostępną w tym miejscu.
robert.p
Dodano: 14 Cze 2017, 07:08
Wciągniki łańcuchowe mogą okazać się rzeczywiście bardzo przydatne, jednak warto postawić na sprzęt sprawdzonej firmy. Takie urządzenia kupić można w wielu miejscach, ale wątpię, by komukolwiek udało się w ogóle trafić na lepszą jakość niż w sklepie http://magazynuj.pl/. Sam jestem właścicielem sporego magazynu i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie. Niektóre firmy niestety nie są w tym temacie zbyt rzetelne.
janusz.olasz
Dodano: 22 Cze 2017, 20:46
Ja niestety nie jestem w stanie pomóc, ponieważ kompletnie się na tym nie znam...
miroslaw.eger
Dodano: 27 Lis 2017, 12:36
Cześć,
jestem właścicielem magazynu i korzystałem z rowiazań firmy Konplast - wyposażenie sklepów, sa oni producentem artykułów POS I AGD, dodatkowo sprzedaja Skrzyniopalety
bartosz.bartosz
Dodano: 29 Gru 2017, 21:25
wciągniki łańcuchowe - to się sprawdza chyba w magazynach gdzie jest składowany bardzo ciężki towar albo ponadgabarytowy, nie mieszczący się na europaletach? nigdy czegoś takiego nie widziałem, a w magazynie już pracowałem. Czy producent regałów przemysłowych musi mieć regały dostosowane jakoś do tych wciągników?
jakub.gorecki
Dodano: 10 Sty 2018, 08:06
Tak mi się wydaję