header.jpg

Ile komór powinno mieć szambo?

marek.zyzniak
Dodano: 1 Mar 2016, 23:04
Potrzebuje kupić zbiornik dwukomorowy na szambo. U mnie w okolicy takich nie mają więc potrzebuje firmy która transportuje na terenie całego kraju. Kuzyn ostatnio kupował komore ale samochodową pod garaż i mówił mi że na www.szamba-betonowe24.com.pl powinny takie być. Patrzyłem na opinie i ludzie sobie ogólenie chwalą. Kupował ktoś może z tej firmy jakieś komory?
robert.maczka
Dodano: 7 Mar 2016, 13:22
Czemu konkretnie potrzebujesz dwukomorowego ? Posiadasz zrzut podczyszczonych ścieków ? Jeżeli nie to szambo jednokomorowe w zupełności wystarczy. Ja zastosowałem u siebie takie http://www.bioires.pl/zbiorniki-szamba-separatory/szamba-zbiorniki-na-scieki/zbiornik-12000l-jednokomorowy-srednica-160-cm-firmy-eko-lux,442.html i jestem zadowolony :) Mają wiele modelu takich zbiorników i wiem, że dowożą i montują na terenie całej Polski, więc myślę, że będą w porządku. W moim przypadku wszystko przebiegło sprawnie i bardzo szybko :)
waldemar.forma
Dodano: 18 Kwi 2016, 07:36
Wiele firm produkujących szamba betonowe oferuje zarówno transport jak i montaż na terenie całego kraju. Szamba betonowe dwukomorowe są obecnie bardzo pożądane przez klientów. Ja osobiście też mam takie i bardzo sobie chwalę.
katarzyna.janiszewska
Dodano: 30 Wrz 2016, 13:33
Większość producentów z okolic Radomia transportuje swoje szamba betonowe na terenie całe go kraju. Polecam zapoznać się z ich ofertą
_przeplata.sie
Dodano: 21 Sie 2018, 07:58
u mnie jest szambo dwókomorowe, jednokomorowe to za mało na dużą rodzinę.

--
sklep plecaki