header.jpg

drzwi do wewnątrz (pokojowe)

kamila.siek
Dodano: 10 Lut 2016, 21:47
witam, chciałabym wymienić drzwi wewnętrzne, ale mam ość nie spotykane wymiary. długość skrzydła bez futryny to 188,5cm, a szerokość 88,5cm. z futryną szerokość to 100cm a długość 198cm. Chce wymienić wszystko razem z futryną i tu napotykam problem, bo czy są produkowane takie duże drzwi, czy będzie trzeba zamurować kawałek ściany jak tak to jak to zrobić i jakie wymiary drzwi polecacie? dodam, że nie chce robić drzwi na wymiar, tylko kupić takie żeby zamurować kawałek ściany.
agnieszka.lis2
Dodano: 22 Lis 2016, 14:38
Myślę, że możesz skontaktować z wybraną firmą z tej listy: http://domar.pl/sklepy/kategoria/drzwi-okna/ powinni Ci pomóc. Nie wiem, czy akurat będą mieli takie wymiary, ale jeśli sama się nie skontaktujesz to raczej jest mała szansa, żeby ktoś Ci pomógł. Od razu piszę, żeby dzwonić, bo wtedy wszystko wyjaśnisz od razu podczas rozmowy i nie będziesz czekać na odpowiedź. Jeśli udało Ci się znaleźć te drzwi to daj znać jaką firmę wybrałaś :)
patent.x
Dodano: 28 Gru 2016, 20:42
Od lutego tego roku pewnie Kolega nie siedział przy komputerze czekając na Twoją odpowiedź.. Dla następnych, jeśli masz nietypowy wymiar, możesz zamówić drzwi na wymiar, zmniejszyć otwór pod standardowe. Większość firm ma różne ościeżnice którymi można nieznacznie regulować otwór, można skrócić skrzydło, założyć system przesuwny bez ościeżnicy, z belką odbojową.
Wymiary otworów pod drzwi znajdują się zazwyczaj w katalogach producentów.