header.jpg

Przyłącza wodno-kanalizacyjne

radoslaw.potocki
Dodano: 8 Lut 2016, 13:18
Witajcie,
Jestem w trakcie budowy domku jednorodzinnego i szukam firmy, która zrobiłaby mi przyłącze wodno-kanalizacyjne. Znacie kogoś w okolicach Warszawy? Brat poleca mi na przykład firmę KR Instal ponieważ robią kompleksowo całe przyłącze poczynając od projektu po odbiory końcowe. Kto z was korzystał z ich usług i mógłby się wypowiedzieć?
marek_.rozkosz
Dodano: 8 Maj 2017, 15:54
Koniecznie montując instalacje wodno-kanalizacyjne pamiętajcie żeby skorzystać z porady specjalisty i zrobić kompleksowe systemy począwszy od projektu a skończywszy na wykonaniu przyłącza wodnego Ważne żeby była to fachowa i profesjonalna firma, która zrobi to fachowo.
mary.mary
Dodano: 5 Cze 2017, 18:10
Sama za bardzo w tych tematach się nie orientuję, bardziej mnie ciekawią raczej szamba betonowe i jak wygląda ich instalacja. Dla jakich domów takie szambo jest najlepszym rozwiązaniem, a kiedy kompletnie się nie sprawdza i lepiej wybrać takie przyłącze? Szambo jest z tego co wiem dużo tańsze i stąd to mój pierwszy wybór.
lena.mos
Dodano: 12 Sty 2018, 11:41
Jak jesteście z okolic Wrocławia i interesuje Was wykonanie przyłącza i sieci wodociągowe czy przyłącza i sieci kanalizacji sanitarnej do budynku jednorodzinnego, to sprawdźcie sobie firmę http://www.czystyzysk.eu, mają dobre ceny, potrafią też fachowo doradzić w wielu kwestiach, wiem, że sprzedają też szamba, wykonują przydomowe oczyszczalnie ścieków, systemy na wodę deszczową.