header.jpg

nowoczesne kuchnie

frugo
Dodano: 3 Kwi 2014, 14:22
Warto wybrać się do salonu meblowego agata Meble jest możliwość wyboru niedrogich a solidnych mebli i akcesoriów oraz podpatrzenia aranżacji wnętrz do wybranych pomieszczeń .
ida.borej
Dodano: 3 Kwi 2014, 14:29
Mam stamtąd co prawda łóżko, ale potwierdzam dobrą jakość
tomasz.poziomecki
Dodano: 9 Kwi 2014, 20:20
No ładne, tylko żeby to jeszcze były zdjęcia, a nie projekty komputerowo generowane. Osobiście wolę jednak coś bardziej klasycznego.
ida.borej
Dodano: 24 Kwi 2014, 13:49
To już głównie kwestia gustu. A co do projektu, z doświadczenia wiem, że na żywo wygląda to i tak bardzo podobnie, a nawet dużo lepiej.
anna.kwiatek
Dodano: 14 Maj 2014, 14:52
Moim zdaniem charakter naszej kuchni nie zależy jedynie od mebli kuchennych ale również od odpowiednich dodatków, które budują nastrój. Sama w swojej kuchni zadbałam o ładne i eleganckie wyposażenie.
Wiele rzeczy zamówiłam z sieci. Świetne dekoracje można zakupić na przykład w sklepie black red white: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/
Mają tam świetne kolorowe garnki. Jeden z nich na kuchence i od razu pomieszczenie nabiera wesołego nastroju ;)
terka.h
Dodano: 20 Maj 2014, 20:27
Na atmosferę kuchni wpływają meble i dodatki ale przede wszystkim ... ludzie, którzy tam przebywają. Bez nich kuchnia nie miała by żadnej atmosfery.
julia.kosecka
Dodano: 21 Maj 2014, 17:52
[quote author= date=20 May 2014, 20:27]Na atmosferę kuchni wpływają meble i dodatki ale przede wszystkim ... ludzie, którzy tam przebywają. Bez nich kuchnia nie miała by żadnej atmosfery.[/quote]

W ascetycznej, zimnej kuchni nikt nie stworzy ciepłej atmosfery.
radek_.jonkisz
Dodano: 23 Cze 2014, 07:28
może tu znajdziesz jakieś ciekawe i fajne pomysły na nowoczesną kuchnię, ponieważ na stronce znajduje się TOP 10 trendów kuchennych.
polecam
piotr.w
Dodano: 3 Lip 2014, 09:36
Ja postawiłam na zwyczajne meble - boję się, że zaraz moda minie, a meble tanie nie są - wybrałam więc standardowe beżowe meble a próbuję je unowocześnić dodatkami. Zdecydowanie wolę takie rozwiązanie bo wiele zaoszczędzę i wiem, że zawsze będą dobrze wyglądać tylko porobi się drobne poprawki. Zamówiłam sobie za to grafikę na szkle z myślą, że dam sobie ją pomiędzy meble. www.druknaszkle.pl/szklo_w_kuchni.php - Warszawa. Czekam na dostawę, powiem Wam jak to wygląda już na gotowo :)
kaja.m
Dodano: 4 Sie 2014, 08:39
Co jak co ale ja jestem zdania,ze najważniejszy w kuchni jest odpowiedni sprzęt . Jeśli decydujemy się na wysokiej jakości meble kuchenne to raczej warto byłoby rownież zainwestować w sprzęt dobrej marki : na przykład siemens.
W sieci wbrew pozorom takie agd wcale nie jest takie drogie. Można przecież zawsze skorzystać z dostępnych kodów rabatowych.
Jeśli chcecie to mogę Wam podsunąć fajny kod rabatowy agito - w tym miejscu macie darmową dostawę od ceny 149 zł na dowolne agd w sklepie Agito ( a jak pewnie wielu z Was wie jest to sprawdzone miejsce z bardzo dobrą polityką gwarancyjną).