header.jpg

Urządzenie biura

katarzyna.typrowicz
Dodano: 18 Sty 2016, 10:07
W domu mam zamiar urządzić typowe biuro . Co myślicie o tego typu meblach do biura? Macie może jeszcez jakies propozycje jak można urządzić biuro?
radoslaw.potocki
Dodano: 28 Sty 2016, 09:11
To zależy jakiego rodzaju jest to biuro. Jeśli ma być tylko do pracy to proponuję stonowane kolory i ciemne wykładziny, żeby nie rozpraszać pracowników. Jeśli przychodzą do niego również klienci to zainwestuj w designerskie meble i dodatki.
paulina.massia
Dodano: 30 Sty 2016, 10:45
Jeżeli ma być domowe biuro, to stwórz tam atmosferę pracy, bo inaczej nie będzie to w ogóle miało sensu. Także nie dawaj nie wiadomo ile dodatków, tylko kup niezbędne rzeczy do Twojej pracy.
tekla.tekla
Dodano: 21 Mar 2016, 18:07
Na Pintereście jest dużo inspiracji , znajdziecie tam dużo aranżacji biuro domowych, sama mam w planach takie urządzić, na razie zbieram pomysły.
karina.kowalik
Dodano: 20 Lip 2016, 08:45
Popatrz na meble do biura wrocław w sklepie Domar. Mają tak ofertę różnych producentów i faktycznie jest w czym wybierać. Biuro ma dość specyficzny charakter - musi być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne. I właśnie pod tym kątem należy wybierać meble.
pawel.mojt
Dodano: 18 Paź 2016, 06:33
Ale w tym biurze masz pracować tylko Ty, czy może również inne osoby? Jeśli tylko Ty, to odradzam Ci aranżowanie typowej powierzchni biurowej, bo w przypadku domowego biura dużo lepiej sprawdzi się bardziej przytulna aranżacja, w której dużo lepiej będzie Ci się pracowało, a przynajmniej ja mam takie doświadczenie. Ciekawe pomysły na aranżacje i porady znajdziesz tutaj https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/domowe-biuro-pelne-uroku . Mnie te porady bardzo przydały się, gdy aranżowałem biuro.
ida.borej
Dodano: 18 Paź 2016, 07:01
W Vox mają świetne meble do biura. Ja bym sprawdziła ich ofertę.
radekkarek.xxx
Dodano: 30 Sty 2017, 11:57
Przy zakupie mebli do biura musisz pamiętać o tym, że fotel biurowy to fundamentalny element wyposażenia każdej firmy. Przede wszystkim służą one twojej wygodzie, a chroniąc kręgosłup masz wpływ na ergonomię pracy. Niejednokrotnie także fotele biurowe podnoszą prestiż biura i marki w oczach Twoich klientów. Dlatego przy zakupie opieraj się na jakości oraz funkcjonalności mebli.
Dobrej jakości meble do biura znajdziesz tutaj:https://designtown.pl/ , myślę że znajdziesz coś co Ci się na pewno spodoba.
daniello
Dodano: 6 Lut 2017, 17:56
Ja jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Takie wyjście jest chyba jednak najlepsze...
ida.borej
Dodano: 8 Lut 2017, 13:05
Meble biurowe muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Najlepsze są takie z dużą ilością półek.