header.jpg
          

SNCE STUDIO - Biuro Projektowe z licencją do projektowania w technologii PERFEKKO System

Dom Media Projekt
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 117
Dodano: 17 Paź 2013, 12:28
Architekci oraz pracownie projektowe uprawnione do projektowania w technologii PERFEKKO System po odbyciu cyklu szkoleniowego uzyskują certyfikat oraz licencję, które potwierdzają nabycie uprawnień do projektowania w technologii PERFEKKO System.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura SNCE STUDIO, które posiada licencję do projektowania w technologii PERFEKKO System.

SNCE Studio może zaoferować:
- koncepcje nowoczesnych domów i biurowców
- koncepcje oraz rysunki wykonawcze nowoczesnych wnętrz prywatnych i publicznych + zestawienie materiałów
- projekty produktów użytkowych, w tym elementów wystroju wnętrz
- wszelkie inne projekty w zakresie architektury, wystroju wnętrz oraz projektowania produktu

Każdy projekt powstaje w oparciu o indywidualne wytyczne inwestora i projektowany jest w sposób umożliwiający realizację projektu.

Dla SNCE Studio żadna lokalizacja nie jest barierą :).

Kontakt
e-mail: biuro@snce.pl
tel.kom. 602.307.755
www.snce.pl

WYBRANE PRACE:

DOMWNĘTRZE
PRYSZNIC
Polecamy i zapraszamy!

PERFEKKO System:

Technologia PERFEKKO System umożliwia projektowanie i realizację zrównoważonego budownictwa jednorodzinnego w tym energooszczędnego i pasywnego, w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej, szeregowej, atrialnej i osiedlowej. Jest to szybka i czysta technologia modułowa z użyciem ceramiki w postaci zagęszczonego granulatu keramzytowego oraz ekologicznych materiałów izolacyjnych. Są to odnawialne materiały pochodzenia naturalnego, w szczególności roślinnego, produkowane w sposób ograniczający negatywny wpływ na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe przegród wpływają na bardzo korzystny mikroklimat we wnętrzu. Izolacyjność termiczna budynków w technologii PERFEKKO System, dzięki właściwościom zastosowanych materiałów sprzyja niskiemu zużyciu i efektywnemu wykorzystaniu energii do ogrzewania. Domy w tej technologii mogą spełniać wymagania osób z problemami alergologicznymi i pulmonologicznymi.
System spełnienia wymagania norm i warunków technicznych w zakresie: ochrony przeciwpożarowej, izolacyjności termicznej, warunków wilgotnościowych, szczelności powietrznej i wiatrowej. Jest to poparte stosownymi obliczeniami i odniesieniami do konkretnych zapisów wymagań technicznych.

www.perfekkosystem.pl
Adam Kleczewski
Gravatar
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 988
Dodano: 13 Gru 2014, 13:53
Co przemawia ZA budową domu w technologii PERFEKKO SYSTEM ? Kliknij w ten tekst - i poznaj argumenty których nie posiadają inne technologie.
piotr.w
Dołączył: 9 Sie 2013
Posty: 500
Dodano: 11 Gru 2015, 12:23
Ja ładne projekty domów widziałem również w http://www.domywstylu.pl/ . Znacie to studio projektowe? Projektów mają tu naprawdę sporo, więc warto je sobie przejrzeć, jeśli szukacie projektów domów.
michal.makowski
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 58
Dodano: 19 Wrz 2017, 11:13
Jesteśmy w trakcie wykańczania mieszkania 40mkw na Woli, podjęliśmy współpracę z firmą KP Produkcja Archi-Tektury. Trochę na początku się baliśmy, bo wiadomo jacy są ludzie, ale teraz nie żałuję, w efekcie zaoszczędzimy kilka tysięcy, mają swoich fachowców przy czym profesjonalnie i rzeczowo przeprowadzili nas przez trudny proces podejmowania decyzji (wiadomo). Polecamy z czystym sumieniem i zostawiamy namiary 500440403, https://kparchitektura.wordpress.com/