header.jpg

Oszczędność czasu

anitka.sabwer
Dodano: 30 Lis 2015, 17:32
Nie lubisz świątecznych zakupów? Nuży cię chodzenie po sklepach? Znam portal, gdzie jest dostępna dobra i tania odzież damska Najwyższa jakość! Na stronie są kurtki, płaszcze, sukienki, spodnie, swetry, koszulki, poncza i mnóstwo innych. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu można przygotować prezenty dla całej rodziny.
kasia.markowska
Dodano: 30 Lis 2015, 18:00
Ja kupuję nawet bielizna damska na kinga.com.pl
g.g
Dodano: 31 Sty 2016, 12:22
Owszem, zakupy w necie to duża wygoda i oszczędność czasu, ale wolę kupować ubrania w sklepach stacjonarnych.
marian.kurgan
Dodano: 20 Kwi 2016, 05:13
Zakupy w internecie to wygodna rzecz,a ile czasu się oszczędza. Znalazłem właśnie stronę http://www.taniaksiazka.pl/seria/harry-potter/ Tanie książki to coś dla nas, czytamy sporo i każdy ma swój ulubiony gatunek literacki. Oczywiście Harry Potter to książka dla syna.
kuba.rub
Dodano: 20 Kwi 2016, 13:08
również uważam że dzięki zakupom przez internet możne zyskać wiele czasu ja czasami przez internet kupuję bieliznę swojej dziewczynie w prezencie,niedawno miała urodziny i zamówiłem jej biustonosz felina joy, była bardzo zadowolona
edytaedyta
Dodano: 21 Kwi 2016, 12:01
Zakupy internetowe bardzo oszczędzają czas. Ja robię je nieraz i w nocy.
tomasz.mucha
Dodano: 29 Sie 2016, 05:52
Gdy prowadzimy własną firmę z reguły nie mamy za wiele czasu więc zakupy przez internet to był wynalazek którego nam trzeba było. Ostatnio dla moich pracowników kupowałem firmową odzież roboczą w szwalni którą właśnie znalazłem w internecie.
Arnold67
Dodano: 22 Wrz 2016, 15:38
Interesujący ten portal, ja tez kupuje przez internet markowe jeansy Wrangler albo Lee za połowę cen sklepowych, tylko trzeba zwracać uwagę najlepiej pytać czy to pierwszy gatunek, bez pieczątek Second :)
jacek.kawart
Dodano: 29 Wrz 2016, 17:57
Witam,
To jest aktualne ogłoszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Cały program finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Czołem,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako nachalnej reklamy – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
julia.horzela
Dodano: 6 Paź 2016, 10:29
Internet jest rzeczywiście sporą oszczędnością czasu, jeżeli chce się robić zakupy do tego nie wychodząc z domu, albo nawet nie mając czasu na to, by to zrobić. Jeżeli więc chcesz kupić coś wyjątkowe w sieci to sukienki bombki przejrzyj w serwisie http://domodi.pl/sukienki-bombki, bo można tam znaleźć wiele ciekawych fasonów tych sukienek i na każdą okazję, zarówno do pracy, jak i imprezę czy przyjęcie. Zakupy można zrobić tanio i szybko.