header.jpg

Klimatyzacja - rozwiązanie nie tylko na lato

jan.xyz
Dodano: 16 Paź 2013, 14:09
Klimatyzacja to nie tylko rozwiązanie letnie. Odpowiednio zaprojektowana, może być również doskonałym rozwiązaniem na zimniejszą porę roku. Oczywiście najlepiej o radę zapytać eksperta -
klimatyzacjamakow
piotr.kuziel
Dodano: 21 Sty 2014, 12:15
Fajna sprawa
piotr.kuziel
Dodano: 21 Sty 2014, 12:15
Fajna sprawa
ewelina.wilusz
Dodano: 22 Sty 2014, 11:59
A czy według Was do montażu klimatyzacji potrzebna jest fachowa ekipa, czy można to zrobić samemu? Chciałabym mieć w salonie klimatyzację, jednak pieniędzy wystarczy mi jedynie na zakup sprzętu - klimatyzatora i pozostałych części. Znalazłam artykuł na temat montażu klimatyzatora - http://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/artykuly/zasady-poprawnego-montazu-klimatyzatora,5.html i mam pytanie. Czy ktoś montował samodzielnie klimatyzację? Czy jest to trudne?
wladek.wladek
Dodano: 25 Lut 2014, 13:26
Jak najbardziej się zgadzam. Klimatyzacja to dobre rozwiązanie niezależnie od pory roku. Osoby, które zdecydowały się na zamontowanie klimatyzacji w swoim mieszkaniu zazwyczaj chwalą sobie większy komfort w użytkowaniu danej nieruchomości.

apeco.pl
karol.polabski
Dodano: 17 Kwi 2014, 09:41
Szczerze to ja bym się nie zdecydował na montaż klimy samemu. Zazwyczaj firmy montujące liczą mało za montaż urządzenia, które się od nich kupuje poza tym mają wynegocjowane upusty od producentów i często można u nich kupić klimę taniej niż w sklepie. I jeszcze masz gwarancję na ten montaż. Ja miałem do czynienia z jedną firmą z Łodzi, tanio mnie to wyszło, chodzi jak złoto, nie narzekam. Więc lepiej popytać u firm, ile by wzięły, zanim się człowiek zacznie gimnastykować.
wladek.wladek
Dodano: 28 Kwi 2014, 23:48
Również odradzam samodzielnie montowanie klimatyzacji, bo jak ktoś nie ma doświadczenia, to raczej sobie z tym nie poradzi. Najlepiej zatrudnić fachowców, którzy w szybkim czasie wywiążą się z zadania. Będziemy mieć gwarancję, że nasza klimatyzacja będzie działać bez zarzutów.

Dodano: 27 Maj 2014, 10:50
Klimatyzacja to rozwiązanie na lata - tak bym to zmodyfikowała :) A szczerze ostatnio zamówiłam montaż w firmie: http://www.klimatyzacja-wroclaw.pl/ - w życiu bym tego sama nie zainstalowała :) i właśnie dziś cieszę się chłodem tego dobrodziejstwa :D naprawdę polecam :D
wladek.wladek
Dodano: 29 Maj 2014, 18:06
Zgadzam się - klimatyzacja to rozwiązania na lata i nie tylko na lato;) Klimatyzacja sprawdzi się w mieszkaniu przez cały rok, stojąc na straży naszego komfortu. Warto się na nią zdecydować, szczególnie w obliczu tegorocznych upałów:)

Dodano: 17 Cze 2014, 12:13
Zgadzam się z Wami - klimatyzacja to inwestycja na lata, ale pod warunkiem, że dobrze wybierzemy odpowiedni klimatyzator a montażem zajmą się specjaliści. U mnie tak było - cztery lata temu zdecydowałem się na ścienno-sufitowy klimatyzator LG V 3,5 Kw. Cieszy mnie to, że praktycznie w ogóle go nie słychać. Regularnie robię przegląd przed sezonem i klimatyzacja działa sprawnie, bez żadnych problemów.