header.jpg
          

Najlepsze dachówki ceramiczne

monika.solek
Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 1
Dodano: 28 Sie 2018, 18:41
Ja polecam Klinkierbud. Można tam kupić dachówkę, ale przy okazji podpisać umowę dekarską i nie dość, że VAT jest niższy, to jeszcze wyszukiwanie wykonawcy jest z głowy. Wszystko się załatwia od ręki. Ja tam zrobiłem i polecam, bo zrobili mi cały dach i jeszcze cena była niższa, niż jakbym wszystko załatwiał oddzielnie!
pawel.mojt
Dołączył: 1 Wrz 2015
Posty: 177
Dodano: 7 Lut 2019, 13:13
W firmie Gerard można zakupić bardzo dobre dachówki, które przy tym wychodzą bardzo ekonomicznie. Z prostego powodu – niektóre z ich produktów dostępnych na stronie - https://www.gerardroofs.pl/ posiadają zwiększoną powierzchnię kryjącą (o jakieś 10% - a to wcale nie jest tak mało przecież), dzięki czemu zakup i montaż wychodzą w ostateczności taniej, niż gdyby trzeba było kupić inne dachówki o mniejszej powierzchni kryjącej, nawet, gdyby były nieco tańsze. Poza tym na dachówki od Gerard jest gwarancja trwająca aż 50 lat – warto fakt ten odnotować w pamięci. A to wszystko oczywiście i tak jest wisienką na torcie, bo w dachówkach firmy Gerard chodzi przede wszystkim o ich świetną odporność na warunki atmosferyczne i pogodowe – to z tego właśnie w końcu słyną.
michal.trybus
Dołączył: 3 Cze 2019
Posty: 4
Dodano: 3 Cze 2019, 23:13
Z mojego doświadczenia najlepsza dachówka to roben bergamo. Ostatnio widziałem ją w realizacji dewelopera pod Poznaniem i bardzo dobrze się prezentowała. Tu trochę więcej informacji http://www.koninko.com.pl/zalety/dachowka-ceramiczna-roben-bergamo/ Warto też o niej poczytać w internecie.