header.jpg

Salon i fototapeta

janusz.fraczek
Dodano: 14 Lis 2015, 11:15
Witam serdecznie.

Szukam jakiejś estetycznej fototapety do salonu. Jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Co myślicie o takich motywach miast http://sklep.foteks.pl/fototapety-33-Miasta.html? Ładnie się one prezentują na ścianach?
laura.lin
Dodano: 14 Lis 2015, 13:18
taapety w domu są ok, ALE nie można z nimi też przesadzić. Mi podobają się fototapety w salonie ale tylko jakiś jeden element na ścianie - włąśnie miasto, czy widok. Mam koleżankę która prawie w każdym pokoju zrobiła fototapetę i jest już tego za dużo! poważnie :)
ekspert.wmb
Dodano: 26 Lis 2015, 12:56
A co powiesz na taką dekorację jak na przykładach poniżej ? Panele 3D również oryginalnie ozdobią ścianę i nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru. Można je malować i układać dowolnie co daje jeszcze większe możliwości do popisu :)

g.g
Dodano: 31 Sty 2016, 12:18
Wow, te panele 3D są świetne :) Bez porównania ze zwykłą fototapetą.
karina.kowalik
Dodano: 20 Cze 2016, 09:49
Ja lubię fototapety. Nie wyglądają teraz tak jak kilkanaście lat temu, gdzie w każdym polskim domu gościły tropikalne palmy :) Zawsze można coś wybrać, bo wybór ogromny. Taka fototapeta może być ciekawym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Na blogu MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ widziałam ciekawy artykuł w temacie fototapet. Teraz technologia ich produkcji poszła tak do przodu, że można je stosować nawet w pomieszczeniach "mokrych" tzn. kuchni czy łazience.
wikta
Dodano: 20 Cze 2016, 09:58
może i fototapety na pierwszy rzut oka robią wrażenie i wyglądają dość oryginalnie, ale wydaje mi się, że szybko się nudzą i potem jest tylko problem ze zmiana dodatków, bo nie wszystko pasuje.
andrzej.fraczek
Dodano: 20 Cze 2016, 18:02
Jakbym słyszał siebie. :) Każdy dorosły ma jednak prawo do podejmowania własnych decyzji. :)
pawel.mojt
Dodano: 28 Lis 2016, 12:40
Jeśli szukasz fajnie wyglądającej fototapety w dobrej cenie to polecam Ci sklep Decomania. Sam już kilka razy zamawiałem u nich fototapety i zawsze byłem bardzo zadowolony z produktów, które otrzymywałem, bo za niewielką cenę dostawałem fototapetę z bardzo dobrej jakości nadrukiem. Polecam Ci szczególnie motywy miast, które znajdziesz tutaj https://www.decomania.pl/fototapety.html . Ja np. w salonie mam fototapetę przedstawiającą New York . Jeśli chcesz ją kupić jeszcze taniej to możesz zapisać się do newslettera, dostaniesz wtedy 50zł na start do wykorzystania.
marek_.rozkosz
Dodano: 30 Gru 2016, 10:03
a cobyście powiedzieli na taką fototapetę do salonu? jest to zdecydowanie mocno zakręcona fototapeta ale czy nie będzie zbyt przytłaczająca? no i jakie kolory ścian dobrać do niej? Fototapetę znalazłem na stronie sklepi Foteks.
izabela.bela
Dodano: 30 Gru 2016, 13:13
Apropo fototapet :) Znalazłam fajna aranżację sypialni w sklepie Forte. Mianowicie chodzi mi o tą ze zdjęcia. Moje pytanie brzmi: co jest na ścianie za łóżkiem?
Czy to sa jakieś kasetony czy może właśnie fototapeta?
Jak myślicie?