header.jpg
          

Strona interetowa firmy budowlanej - konieczna?

pachnidlo.sueskind
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 4
Dodano: 7 Lis 2015, 13:54
Witajcie. Co prawda dopiero zaczynam, ale już kilka osób zapytało właśnie o stronę www, zdjęcia realizacji, referencje. Tak sobie myślę, że faktycznie te wszystkie informacje mogłyby się znaleść na stronie internetowej - byłoby czytelnie i co ważne - przystępnie zaprezentowane dla klienta (galeria zdjęć z realizacji projektów, być może jakiś cennik itd.). Zastanawiam się jaką firmę wybrać do zrobienia takiej strony? Zależy mi żeby była profesjonalna, prosta w obsłudze i unikatowa (bazowalibyśmy na własnych zdjęciach). Jedyna znana mi firma, która się kompleksowo zajmuje takimi rzeczami to https://www.nazwa.pl/ dlatego postanowiłem się zapytać o opinie Was. Kto Wam zrobił stronę i zajął się całą tą strona techniczną od początku do końca? Będę wdzięczny za jakieś wskazania.
sylwucha.niepodam
Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 5
Dodano: 22 Wrz 2016, 09:18
nazwa i home ot najgorsze z możliwych firmy hostingowe - jadą na ilość a jakość u nich kuleje.
Co do strony internetowej to w dzisiejszych czasach jest to standard nie rozwiniesz dobrze firmy bez swojej wizytówki w internecie.

--
Bazy danych studia inżynierskie warszawa
pieknyolek
Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 11
Dodano: 8 Lut 2019, 12:01
Strona w tych czasach jest maga konieczna. Większość ludzi szuka wszystkiego przez Internet. Jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać to wejdź na https://www.wildmoose.pl i daj sobie i swojej firmie pomóc ;)