header.jpg

Betonowe szambo

felix.bon
Dodano: 22 Paź 2015, 16:07
Szukałam ostatnio sprawdzonej firmy u której będę mogła kupić betonowe szambo. Kilka firm na internecie już znalazłam ale chyba ta http://www.szambabetonowe96.pl firma wydaje sie być najbardziej konkretna. Z racji tego że wcześniej nie kupowałam szamba nie wiem na co mam zwrócić uwagę. Ktoś z was korzystał z usług tej firmy?
mateusz.dar
Dodano: 24 Mar 2016, 06:43
Ja z tej firmy nie korzystałem. Ale też mamy takie betonowe szambo i jest ok.
michal.michal23
Dodano: 15 Kwi 2016, 10:12
Szamba betonowe są obecnie najlepszym rozwiązaniem. Sam mam i jestem bardzo zadowolony. Nie mam żadnych problemów szczerze polecam to rozwiązanie.
waldemar.forma
Dodano: 18 Kwi 2016, 07:34
Przy wyborze szamba betonowego trzeb zwrócić na wiele czynników. Szamba betonowe muszą być wykonane z jak najwyższej klasy betonu najlepiej B - 25. Należy też sprawdzić jaką technika uszczelniane jest szambo. Dodatkowo warto sprawdzić, który z potencjalnych dla nas wykonawców szamba ma blisko nas placówkę. Bo im bliższym Nam producent tym koszty transportu będą niższe. Dobrzy producenci szamba betonowych będą oferować zarówno transport jak i montaż. Dodatkowo każda placówka powinna być wyposażona w profesjonalny sprzęt budowlany, dzięki czemu mamy pewność, że zbiornik będzie dobrze zamontowany. Tak więc moim zdaniem ostatnim aspektem jaki powinniśmy brać pod uwagę jest cena. Bo lepiej nie oszczędzać na zbiorniku, żeby móc później cieszyć się spokojem i bezproblemowym użytkowaniem.
piotr.papae
Dodano: 8 Cze 2016, 12:14
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Szukaj w swojej okolicy firmy, to najlepszy sposób. Później sprawdź opnie na ich temat w internecie i będziesz siedział u kogo zamówić. Odnośnie materiału to wszystko zależy od tego ile jesteś wstanie zainwestować.
mariusz.kat
Dodano: 22 Lip 2016, 18:39
A może oczyszczalnia ścieków. Teraz są one bardzo modne.
marek.tabol
Dodano: 3 Sie 2016, 19:10
Przy okazji budowy szamba w ogrodzie okazało się, że ziemia się strasznie osuwa z każdej strony. Nie wiedzieliśmy, co z tym zrobić. Znajomy polecił nam kratkę drogowo-trawnikową z ekoerg-system.pl. Dzięki niej udało nam się utwardzić ziemię wokół szamba i wokół domu.
katarzyna.janiszewska
Dodano: 30 Wrz 2016, 13:37
Dobre szamba betonowe charakteryzują się między innymi:
- kilkukrotna warstwa uszczelniającą z zewnątrz
- beton klasy co najmniej B-25
- ATEST HIGIENICZNY
- PROJEKT TECHNICZNO-BUDOWLANY
- KRAJOWĄ DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI
adam.kowalczyk_
Dodano: 23 Kwi 2017, 17:08
A nie lepsza domowa oczyszczalnia ścieków? Wtedy nie płacisz za odprowadzanie ścieeków i obniżasz rachunki o prawie poołowę.
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 24 Kwi 2017, 11:12
Dzień dobry.

Uwaga ! :)

Zamiast wrzucać tekst z linkiem do stron produktu zachęcam do przesłania artykułu tematycznego autorskiego omawiającego np. określony problem z punku widzenia przyszłego nabywcy - w myśl tej oto propozycji: http://polskieforumbudowlane.pl/forums/topics/view/15157

Dlatego tak ... , że z czasem wątki typu spam i reklama szeptana będą z forum usuwane w całości i pozostanie po nich jedynie wspomnienie.

Wkrótce forum przejdzie metamorfozę co do układu, grafik etc po to by było miło przebywać tu odwiedzającym. Zapraszam do kontaktu i do współpracy. Opcja przedstawiona w linku nic nie kosztuje i artykuły tematyczne będą utrzymywane gratis.
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt bezpośredni pod adres e-mail: a.kleczewski@dommediaprojekt.pl

Pozdrawiam Adam Kleczewski (ADMIN)
O mnie ... Kliknij ...
PSBD - link. Kliknij ...

P.S. W razie pytań jestem do dyspozycji.
Wszelkie szczegóły u mnie :)

____
Polecany artykuł - Budownictwo energooszczędne nie musi być ani drogie ani trudne. Kliknij ...
Polecany artykuł - Warunki Techniczne Wykonywania i Odbioru Robót. Recenzja. Kliknij...
Polecany artykuł - Domy hybrydowe sp. z o.o. - jak to jest z tą ofertą? Kliknij ...