header.jpg

mieszkanie od developera okolice Poznania

piotr.sekiewicz
Dodano: 16 Wrz 2015, 10:51
Witam, planuję zakup mieszkania pod Poznaniem. Interesuje mnie inwestycja prowadzona przez firmę jandach, a mianowicie chodzi mi o ten projekt: http://jandach.pl/pl/osiedle-bliskie-1 Czy jest tu ktoś na forum, kto kupował już mieszkania od tego developera? I czy może ktoś sam interesuje się tymi okolicami, albo ma znajomych z tych okolic? mieszkanie jest nowoczesne i niedrogie jak na te warunki i lokalizację, dlatego chcę dowiedzieć się czy nie ma problemów u innych, którzy kupili mieszkania od tej firmy. W internecie jest masa spamu i ciężko mi określić, które wypowiedzi są wiarygodne, a tutaj widzę, że są ludzie, którzy mogą coś doradzić. Przede wszystkim chodzi mi o to, czy budynki nie mają wad, czy ewentualne wady są szybko likwidowane, jak sie ogólnie mieszka i czy można negocjować jakoś ceny czy zmiany? bardzo prosze o odpowiedź prv albo tutaj
franciszek.kowalski
Dodano: 18 Lis 2015, 15:48
Jeżeli chodzi o rynek okolic wielkopolski to z doświadczenia moich znajomych mogę polecić kawalerki od firmy deweloperskiej wechta. Znajomi są bardzo zadowoleni z przebiegu całej transakcji.
fin.ko
Dodano: 7 Sty 2016, 12:14
a my skorzystaliśmy z oferty mieszkania dla młodych Poznań i jesteśmy bardzo zadowoleni, piękne mieszkanie udało nam się nabyć także polecam i u nich się zorientować.