header.jpg

Projekt domu z antresolą

dariusz.krzyzanowski
Dodano: 3 Wrz 2015, 04:20
A widzieliście może gdzieś jakieś ciekawe projekty domów z antresolami? Bo generalnie bardzo mi się podoba takie rozwiązanie i wolałbym coś takiego niż na przykład domek piętrowy. W zasadzie całe drugie piętro mogłaby stanowić antresola. Co o tym myślicie? W ogóle jakie antresole są teraz w modzie, drewniane, metalowe, może jeszcze w innej technologii wykonane?
matylda21.hanczak
Dodano: 4 Wrz 2015, 19:21
Mi akurat wpadły ostatnio w oko antresole metalowe stąd: Antresole – ZKM. Myślę, że na pewno są trwałe, w końcu metal, to chyba najtrwalszy i najbardziej solidny materiał. Taka antresola wytrzyma z pewnością długie lata. A i chyba na czasie coś takiego, wpisuje się w każdym razie w trendy obowiązujące z tego co obserwuję, jeśli chodzi o wszelkie aranżacje wnętrz :). Ta firma akurat działa w stolicy i okolicach, także jeśli jesteś stamtąd, to zerknij sobie.
karina.kowalik
Dodano: 23 Wrz 2015, 09:23
Ja również rozważałam taki projekt. Jednak po dłuższym namyśle zdecydowaliśmy się na projekt domu z użytkowym poddaszem. Ten z antresolą wydał nam się nie do końca funkcjonalny - odgłosy z dołu, zapachy itp. Dla mnie na nie, ale to moja opinia. Co do samych projektów to popatrz w MG Projekt. Mają bardzo duży wybór projektów i pewnie jak poszukasz to znajdziesz i takie z antresolą.
jakub.polski
Dodano: 16 Lut 2016, 07:07
Proszę - http://archon.pl/
Rozwiązań jest mnóstwo, a wszystko jest kwestią odpowiedniego ich dopasowania do budżetu jaki posiadacie. Nie stawiajcie na byle jakie rozwiązania - nie wyjdziecie na tym tak, jak byście tego chcieli.
patrycja.kowal
Dodano: 12 Kwi 2016, 07:16
To w takim razie jakie schody zamówić na tę antresolę? Chyba drewniane będą najbardziej uniwersalne. Może uda się wybrać coś z tej kolekcji - polishstairs.de?
gablotajanusz.gablotajanusz
Dodano: 12 Kwi 2016, 07:38
gabloty szklane
gabloty zewnętrzne
potykacz
potykacze
potykacze reklamowe
tablice ogłoszeniowe
miska.bala
Dodano: 17 Maj 2018, 07:04
Jesli chodzi o taki szeroki zakres to warto skontaktować sie z profesjonalną firmą projektową http://designoff.com.pl/ Solidnie i konkretnie.