header.jpg
          

Przyjazne finansowanie inwestcji budowlanych

Adam Kleczewski
Gravatar
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 987
Dodano: 24 Wrz 2013, 15:00
Uruchomiona została strona http://perfekkofinanse.pl

PERFEKKO FINANSE … przyjazne finansowanie.
Współpracujemy z bankami, funduszami prywatnymi oraz inwestorami.

Dla osób prywatnych ( i przedsiębiorców)
- kredyt/pożyczka na budowę domu
(oferujemy najlepszą w kraju ofertę finansowana budowy domu w technologii Perfekko System)
- kredyt/pożyczka na zakup mieszkania
- kredyt/pożyczka na zakup działki
- kredyt/pożyczka na zakup samochodu
- leasing samochodu
- leasing sprzętu

Dla firm
- kredyt/pożyczka inwestycyjny
- kredyt/pożyczka obrotowy
- kredyt/pożyczka hipoteczny
- kredyt/pożyczka na zakup sprzętu
-kredyt/pożyczka na zakup samochodu
-leasing nieruchomości
- leasing samochodu
- leasing sprzętu

Dla deweloperów
- kredyt/pożyczka na budowę osiedli
(oferujemy najlepszą w kraju ofertę finansowana budowy osiedli w technologii Perfekko System)
- kredyt/pożyczka na zakup ziemi

Dla właścicieli ziemskich
- kredyt/pożyczka inwestycyjny
- kredyt/pożyczka deweloperski
/oferujemy najlepszą w kraju ofertę finansowana budowy osiedli w technologii Perfekko System/

PERFEKKO FINANSE to usługa bezpłatnego doradztwa finansowego.
PERFEKKO FINANSE to usługa oparta na współpracy z najbardziej elastycznym i instytucjami bankowymi, leasingowymi i pożyczkowymi.
PERFEKKO FINANSE to oferta finansowania dostępna na terenie całego kraju poprzez współpracujące z nami instytucje finansujące.

Informacja
Infolinia 801 524 488 /od pn. do pt. w godz. od 10.00-16.00/
@: info@perfekkofinanse.pl
Adam Kleczewski
Gravatar
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 987
Dodano: 16 Paź 2013, 13:32
Komunikat dotyczący technologii budowy Perfekko System - październik 2013 r.

Szanowni Państwo.

Jako twórcy technologii, po licznych doświadczeniach związanych z wdrożeniami rynkowymi prowadzonymi od 2008 roku, postanowiliśmy skupić się ostatecznie na budowie sieci dystrybucji własnej w oparciu o firmy branżowe działające na terytorium całego kraju. Program będziemy wdrażać od tej pory konsekwentnie i jako jedyny docelowy.

Dotychczasowe działania związane z przekazywaniem technologii na wyłączność pojedynczym, zewnętrznym, niedużym podmiotom nie przyniosły niestety planowanych rezultatów. Czy specjalnie utworzona firma budowlana, czy dwie firmy zewnętrzne /powiązane umowami/, zajmujące się wykonawstwem budowlanym nie były niestety w stanie w sposób zadowalający udźwignąć obsługi i wymagań rynku, a to przede wszystkim z uwagi na bieżące problemy związane z licznymi trudnościami logistycznymi oraz finansowymi /problemy z organizacją dostaw materiałowych, problemy z zatrudnianiem oraz zakwaterowaniem podwykonawców/, gdzie taki stan rzeczy powodował w efekcie sporo rozczarowań. Zebranie doświadczenia wymusiły na nas podjęcie decyzji o zakończeniu wcześniej zawartych umów licencyjnych i rozpoczęcie zupełnie nowego programu wdrożeniowego dla dystrybucji technologii.

W trosce o dalszy rozwój oraz dalsze wdrożenia ale także w trosce o odpowiednią odpowiednią jakość przyszłych realizacji budowlanych podjęliśmy szereg zdecydowanych czynności czynności, ale przede wszystkim zorganizowaliśmy szeroko idącą współpracę z firmami budowlanymi rozlokowanymi na terytorium całego kraju. Firmy budowlane z terenu kraju korzystają obecnie z technologii na zasadach umowy licencyjnej. Inwestorzy chcący zamówić budowę domu czy realizację osiedla /tu w przypadku Deweloperów/ w technologii Perfekko System mogą już obecnie korzystać z usługi wybranej firmy budowlanej zajmujących się budownictwem na danym rynku lokalnym często od wielu lat.Jako jednostka wdrożeniowa i obecnie już jako jedyny dysponent technologii Perfekko System wspieramy kompleksowo cały proces inwestycji poprzez wskazanie zainteresowanym inwestorom odpowiednio przeszkolonej, licencjonowanej pracowni projektowej /architekta/ oraz firmy wykonawczej /dystrybutora technologii/. Taka propozycja kierowana na rynek daje możliwość korzystania z oferty technologii w każdym miejscu kraju, ale też daje gwarancję inwestorom, iż de facto firma wykonawcza budowlana z którą podejmą bezpośrednią współpracę przy realizacji zadania budowlanego jest w stanie okazać się referencjami z rynku lokalnego i będzie ona odpowiednim partnerem przy realizacji inwestycji.

Po za tym we współpracy z Instytutem Budownictwa Modułowego poczyniliśmy szereg zabiegów mających na celu poszerzenie dostępnych możliwości projektowych dla architektów jak i co do samej propozycji współpracy kierowanej do biur projektowych /architektów/, firm wykonawczych /dealerów technologii/ oraz oczywiście co do propozycji kierowanej do inwestorów indywidualnych czy deweloperów.

Podsumowanie którego dokonaliśmy w stosunkowo krótkim czasie dało efekt w postaci dużego zainteresowania współpracą z naszą technologią. Taka reakcja uczestników budowlanych procesów inwestycyjnych utwierdza w przekonaniu, że zmiany których dokonaliśmy są słuszne, a sama technologia jest warta dalszego zaangażowania i dalszej ciężkiej pracy.

W związku z tym, iż proces naboru firm współpracujących na terenie kraju jest wciąż jeszcze w trakcie, to przez jakiś czas w odpowiedzi na zapytania potencjalnych inwestorów o możliwości współpracy z firmami lokalnymi reprezentującymi naszą technologię - odpowiadali będziemy poprzez numer infolinii zamieszczony na naszej stronie internetowej. W niedalekiej przyszłości podamy wszystkie kontakty do wiadomości bezpośredniej.

Jesteśmy głęboko przekonani, że walory technologii którą posiadamy będą coraz szerzej dostrzegane zarówno przez środowiska związane z budownictwem jak i przez inwestorów indywidualnych myślących o budowie własnego domu a i przez deweloperów czy właścicieli ziemskich planujących budowę osiedla czy zespołu domów do odsprzedaży. Oferta nasza została z tą myślą wzbogacona o szkolenia oraz programy finansowania inwestycji budowlanych.

Zapraszamy do odwiedzin naszych stron internetowych oraz do składania zapytań. Zapraszamy do kontaktu i do współpracy wszystkich zainteresowanych. Mamy szereg ciekawych propozycji współpracy dla architektów, deweloperów, właścicieli ziemskich, handlowców oraz dla inwestorów indywidualnych.Serdecznie Pozdrawiam Adam Kleczewski

prezes zarządu dysponenta technologii Perekko System - DMP

e-mail: a.kleczewski@dommediaprojekt.pl


http://www.perfekkosystem.pl
http://www.perfekkofinanse.pl
http://www.perfekkoszkolenia.pl
http://www.dommediaprojekt.pl
zbyszek.lis
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 253
Dodano: 7 Gru 2016, 16:44
Podjęcie decyzji o kredycie hipotecznym nigdy nie było łatwe, dlatego też tak długo się nad tym zastanawiamy. Z doświadczenia wiem, ze sprawdza się wcześniej kilka ofert by wybrać tą najbardziej korzystną dla nas. Dlatego też chyba najkorzystniej jest skorzystać z takiej porównywarki http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-na-dom , dzięki temu będziemy mieć jasny obraz gdzie oferta jest najkorzystniejsza.
piotr.slowak
Dołączył: 21 Gru 2017
Posty: 1
Dodano: 21 Gru 2017, 19:03
Polecam przy okazji bogaty zbiór artykułów edukacyjnych o kredytach hipotecznych http://pamietnikwindykatora.pl/category/kredyty-hipoteczne/ - warto zapoznać się z tym kompendium przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu.