header.jpg

Prezent dla znajomych na imprezę parapetówkową

benedict.c
Dodano: 9 Lut 2016, 11:11
Prezent na parapetówkę powinien być przede wszystkim praktyczny, a nie tylko bajerancki. Takie gadżety mają to do siebie, że potrafią się psuć po jakimś miesiącu używania, nawet nie intensywnego... Ja polecam złożyć się i kupić jakiś porządny ekspres do kawy, to podstawa w każdej kuchni! Dobra kawa z samego rana z dobrego ekspresu to bardzo pozytywny początek dnia!
katarzyna.jankowska
Dodano: 22 Mar 2016, 07:37
Jeśli znajomi lubią kwiaty, to można kupić jakiegoś storczyka i ładną doniczkę do niego. ewentualnie jakieś ładne kieliszki do wina. Tego przecież nigdy dość, bo ciągle się tłuką. Jeśli miałoby to być coś droższego, jakieś agd dajmy na to, to musimy się dobrze zorientować, czy już czasem nie mają czegoś takiego.
marlena.kowalik
Dodano: 31 Mar 2016, 06:50
A może wybrać dla nich jakiś praktyczne mebel? Co byście powiedzieli na jakąś małą komodę albo szafkę nocną jak mają tutaj - http://meblebory.pl/Komody,-szafki-8.html?
ida.borej
Dodano: 14 Kwi 2016, 07:48
A nie lepiej się zapytać co ktoś chciałby dostać na prezent? Moim zdaniem to najbardziej praktyczne rozwiązanie.
wiktoria.zawadzka
Dodano: 20 Paź 2016, 09:55
Według mnie to wszystko zależy od osoby, która ma otrzymać prezent. Najlepiej patrzeć jakie ma hobby. Np. mojemu znajomemu kupiłam akcesoria do rysowania bo jest pasjonatem rysunku :)
mariusz.jagielski
Dodano: 24 Paź 2016, 12:28
Na parapetówkę kupuje się coś co jest potrzebne w domu albo na działce. Może to być grill lub podstawowe narzędzia do opieki nad ogrodem. Markowy sprzęt z pewnością będzie mile widzianym prezentem.
maria.kochan
Dodano: 28 Paź 2016, 09:35
Ja jednak jestem też zdania, że warto zapytać znajomych, czego jeszcze potrzebują do domu. Bez sensu jest dublować prezenty, albo kupić coś, co nie będzie im kompletnie potrzebne.
zbyszek.lis
Dodano: 9 Gru 2016, 17:30
Jednym z konkretniejszych zakupów może być wyciskarka do soków ale na prawdę dobrej jakości. Trzeba trochę poczytać i zasięgnąć informacji by dowiedzieć się jaką markę wybrać, ale warto ten czas poświęcić. Z tego co widziałem tutaj https://energiazdrowia.pl/pl/searchquery/angel/1/full/5?url=angel to dobrej jakości mają wyciskarki marki Angel. Wykonane ze stali nierdzewnej na prawde są solidne.
ania.ola
Dodano: 13 Gru 2016, 17:27
[quote author= date=20 Aug 2015, 09:24]Cześc. Czy macie może jakies pomysły na to co można byłoby kupić znajomym z tej okazji? Chciałbym aby było to coś praktycznego.[/quote]

Hej :) A myślałeś nad tym, żeby kupić im zapas kawy i młynek? Praktyczny i pyszny prezent, w sam raz do nowego gniazdka ;) Wejdź na http://sklepzkawa.net - tam na pewno znajdziesz coś dla nich!
Miłej imprezy! :)
julia.horzela
Dodano: 15 Gru 2016, 08:54
Z tą kawą i młynkiem to dobry pomysł jak najbardziej. Sama pewnie bym się na to zdecydowała.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: Unknown

Line Number: 0

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)