header.jpg

Poszukuje rur

karol.mizera
Dodano: 4 Sie 2015, 10:11
Witam, poszukuję rur do gazu i wody. Czytałem trochę i szuakłem ,znalazłem nawet takie z odpowiednią specyfikacją www.euromixstal.pl/stal-czarna/rury/bez-szwu jednak cąły czas nie wiem, jaka jest różnica pomiędzy rurami stalowymi bez szwu i ze szwem. Ktore bardziej opłaca się zakupić? Czy może maja one po prostu inne przezaczenie?
jacek.kawart
Dodano: 14 Lut 2018, 15:57
Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz rury pp z najwyższej półki? Nasi pracownicy potrafią spełnić nawet największe wymagania. Jest to związane z tym, że mamy za sobą ogromne doświadczenie oraz korzystamy z procesu technologicznego, który jest zaawansowany. Co ważne, mimo wielkich możliwości cały czas chcemy się rozwijać.
adamski
Dodano: 24 Maj 2018, 19:01
Jeżeli szukasz rury ze stali nierdzewnejto zajrzyj na stronę firmy Nova Trading. Znajdziesz u nich pełną gamę wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium.Świadczą też usługi z zakresu wstępnej obróbki stali nierdzewnej, ocynkowanej oraz aluminium. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.
piotr.kowol
Dodano: 18 Wrz 2018, 11:59
Jeśli już mowa o rurach to wiecie, gdzie mogę kupić rury wykonane z miedzi - różne rozmiary ? Zależy mi oczywiście na bardzo dobrych jakościowo rurach i mam nadzieję, że będziecie mogli mi coś polecić. Sprawa nie jest pilna, także chętnie poczekam na Wasze odpowiedzi.
intermezzo
Dodano: 18 Wrz 2018, 14:10
witam gorąco