header.jpg

Kredyt na leczenie

anna.jaskaczek
Dodano: 3 Sie 2015, 07:31
Chce zrobić sobie rezonans i szukam czegoś podobnego do http://www.rexmedicasport.pl. Ostatnio uprawiam dużo sportu, biegam, siłownia i uprawiam inne aktywności w związku z tym nabawiłam się kontuzji i chciałabym pójść na badania. Możecie mi coś polecieć? Znacie jaką firmę, która udzieli mi kredytu na tego typu badania?
kasia.kasia23
Dodano: 19 Gru 2017, 06:12
W każdym banku dostaniesz pożyczkę gotówkową (pod warunkiem oczywiście, że masz zdolność kredytową). Możesz skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych i zapoznać się z ofertami bankowymi.
Firmy pożyczkowe nie udzielają kredytów, tylko pożyczki. Poza tym źródło finansowania z tego rodzaju podmiotów jest drogie (zwłaszcza, jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę ratalną).
aleksander.pawlik
Dodano: 21 Gru 2017, 13:27
Przy regularnym uprawianiu sportu warto inwestować w swoje zdrowie
slawomir.mac
Dodano: 21 Gru 2017, 19:52
na badania to nie wiem ale masz ogrom ofert finansowania na dowlony cel kwestia jaka kwote chcesz pożyczyć jak kredyt gotówkowy na 2-3 tys zł to wszedzie dostaniesz jak nie banki to zostaja ci pożyczki pozabankowe ale tu uwaga większe koszty nawet dwukrotne wiec radze sie zastanowić czy warto ale finansowanie badan to naprawdę rzadkość
marek.popek
Dodano: 10 Kwi 2018, 10:31
Wydaje mi się, że nie jest to najlepsza opcja, ale odnośnie tematu zdrowia co myślicie o uzupełnieniu swojej diety o ekologiczne zioła ? Takie jak na przykład ten produkt https://organis.pl/produkt/regeneracja-watroby-ekologiczne-ziola-120g/ ? Ostatnio własnie to znalazłem i zastanawiam się czy rzeczywiście jest to tak dobre jak opisują
jan.kowalski2345678910
Dodano: 11 Lip 2018, 17:10
Na leczenie to się kupuje ubezpieczenie.