header.jpg

Balustrady ze stali do samodzielnego montażu

andrzej.horbowy
Dodano: 21 Cze 2017, 18:00
My zdecydowalismy sie na samodzielny montaz. Zamowilismy elementy balustrad nierdzewnych na gigastal.pl i do dziela:) Efekt powalajacy, a i sklep moge szczerze polecic.
bartek.kujszczyk
Dodano: 4 Paź 2017, 18:21
MNie bardzo podobają się balustrady na balkon wykonane ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się również nad drewnianymi, ale w końcu z żoną stwierdziliśmy, że lepsze są te ze stali.
janusz.krak
Dodano: 5 Mar 2018, 12:07
Do wewnątrz na schody stosowalismy balustrady systemowe do skrecania, można je kupic w kazdym markecie budowlanym, wymagają troche czasu żeby to wszystko złożyć ale są sporo tańsze.
Na balkon również zastosowalismy balustrady ze stali nierdzewnej ale tym razem wybór padł na spawane zamówione w zakłądzie slusarskim.
beata.igielska
Dodano: 24 Kwi 2018, 07:31
Ja również na klatkę schodową oraz na balkony zamówiłem balustrady wykonane ze stali nierdzewnej. Widziałem je u znajomego i od razu mi się spodobały. W sklepie nierdzewnybalkon.pl można zamówić różne balustrady które można świetnie dopasować na zewnątrz oraz wewnątrz budynku.Mają świetny kalkulator w którym można samodzielnie dokonać pomiaru.
ada.kowalik
Dodano: 23 Maj 2018, 10:23
Jak dla mnie balustrada ze stali nierdzewnej to bardzo fajna opcja. Przy czym sama chętnie postawiłabym tutaj na ofertę producenta wyrobów z tego właśnie materiału- Kobamet http://www.kobamet.pl/oferta/balustrady-balkonowe-ze-stali-nierdzewnej/ . Prowadzi on sprzedaż nie tylko balustrad, ale również schodów czy wyrobów unikatowych ze stali nierdzewnej i muszę przyznać, iż prezentują się one naprawdę świetnie, a przy tym są solidnie wykonane.
piotr.kowol
Dodano: 29 Wrz 2018, 12:41
Balustrady ze stali nierdzewnej można znaleźć na stronie https://www.kelmet.pl/balustrady-ze-stali-nierdzewnej Na tej stronie możemy też wyczytać, że tworzą dodatkowo projekty na specjalne zamówienie, więc wydaje mi się, że z żadną balustradą nie będzie kłopotu.