header.jpg

Balustrady ze stali do samodzielnego montażu

przemek.nowak
Dodano: 9 Wrz 2013, 11:00
Czy korzystał ktoś z systemów balustrad ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu? Słyszałem że można na takiej balustradzie zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale diabeł tkwi w szczegółach więc czy są tu osoby posiadające doświadczenie w montowaniu takich balustrad?

przemek.nowak
Dodano: 11 Wrz 2013, 14:37
Pytałem jeszcze w paru miejscach i okazuje się, że w Polsce tego rodzaju systemy są mało popularne. Szkoda bo można naprawdę sporo zaoszczędzić. Wystarczy trochę sił i chęci.
przemek.nowak
Dodano: 19 Wrz 2013, 08:48
Powiem szczerze że nie spodziewałem się tego ale jestem mile zaskoczony jakością tej balstrady. Naprawdę super to wygląda.

Taka balustrada ze stali nierdzewnej w nowoczesnym wnętrzu to naprawdę fajny dodatek. Warto było trochę poszperać żeby ją znaleźć.
rys.ko
Dodano: 25 Mar 2014, 12:54
Podzielam Twoją opinię, szkoda, że nie słyszy się więcej o takich możliwościach. Nie mam akurat zdjęć, ale też zdecydowałem się na balustradę na balkon do samodzielnego montażu. Super rozwiązanie dla majsterkowiczów :) i jestem bardzo zadowolony. Znalazłem mocowanie na allegro ( http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=28809585), które spokojnie mogę polecić, jak dotąd zero problemów. Nie taki diabeł straszny Panowie! :)
ida.borej
Dodano: 1 Kwi 2014, 08:41
Mi osobiście się takie w ogóle nie podobają i zdecydowanie wolę drewniane
anna.nowak
Dodano: 11 Lip 2014, 14:09
Ja natomiast polecam balustrady ze stali nierdzewnej - są estetyczne i trwałe.
bali.kus
Dodano: 10 Gru 2014, 18:38
ja też zamontowałem w domu takie systemy balustrad i jestem bardzo zadowolony :) wyglądają bardzo nowocześnie, nie są drogie a bardzo wygodne i efektowne, także polecam :)
piotr.w
Dodano: 23 Mar 2015, 10:21
Balustrady systemowe do samodzielnego montażu to moim zdaniem bardzo dobry wybór. Warto jednak dobrze się doradzić przed zakupem. Na http://elementydobalustrad.pl/mocowanie-slupkow-c-17.html znajdziecie ofertę balustrad systemowych wraz z wszystkimi elementami montażowymi. W sklepie możesz również o profesjonalne doradztwo w wyborze balustrad.
tadeusz_k.k._
Dodano: 28 Kwi 2015, 10:52
Ja również mam pytanie dot. balustrad. Chciałbym zamontować w domu (schody półkowe)
balustradę szklaną. Czy ktoś ma taką i może podpowiedzieć, na co zwracać uwagę? Jaką firmę do tego nająć?

eskatt.balustrady
Dodano: 11 Cze 2015, 07:02
Jeśli interesuje Waz zakup elementów do samodzielnego montażu wszystkie podstawowe informacje znaleźć można na stronie producenta balustrad lub skontaktować się z działem handlowym, który udzieli wszystkich potrzebnych informacji. Wszystkie elementy konstrukcyjne bez znaczenia jaki typ balustrady wybierzecie, czyli np. słupki, rury i pręty docinane są pod indywidualny wymiar, a akcesoria np. kolanka, zaślepki są wklejane bądź mocowane za pomocą śrubki.

Jeśli wcześniej nie mieliście styczności z samodzielnym montażem i uważacie że nie dacie sobie rady albo nie wiecie czy dobraliście wszystkie akcesoria, najlepszym rozwiązaniem jest przesłanie krótkiego zapytania z rysunkiem miejsca w którym ma być zamontowana balustrada, a dział handlowy prześle wam ofertę, która będzie uwzględniać wszystkie elementy potrzebne do montażu. Przykładowe zapytania klientów przesyłam poniżej:

http://www.eskatt.pl/przykladowe-zapytania-pm-15.html

Wystarczy odręczny rysunek z wymiarami i krótka informacja odnośnie typu balustrady jaką chcielibyście zamontować u siebie w domu.