header.jpg

Ciężka dachówka

korek.ko
Dodano: 20 Paź 2020, 13:19
Mówiąc o trwałym i jednocześnie pięknym pokryciu dachowym koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowana przez producenta Braas, który moim zdaniem jest najlepszym miejscem do doboru dachówki, blachodachówki oraz pozostałych akcesoriów dachowych. Jednocześnie licząc na porządne materiały hydroizolacyjne Icopal.
filip.kor
Dodano: 5 Lis 2020, 09:02
Ja jednak jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru porządnej dachówki ceramicznej która moim zdaniem jest podstawą jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości pokrycia na lata. Do tego w ofercie Braas znajdziesz ich szeroki wybór w zakresie modeli jak i kolorów z odpowiednimi zabezpieczeniami przed zabrudzeniami i porastaniem.
alanart.alanart
Dodano: 23 Lis 2020, 12:18
Może lepszym rozwiązaniem będzie zakup blachy? Sprawdź co oferuje firma PCD - https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/blacha-plaska-na-dach/ albo lepiej zadzwonić i porozmawiać co mogą zaproponować.
szymek.weros
Dodano: 25 Lis 2020, 14:43
W przypadku poszukiwań odpowiednich materiałów do wykonania porządnego i trwałego dachu, to tutaj koniecznie zwróćcie uwagę na propozycje przygotowane przez producenta Braas, ponieważ oprócz pokrycia dachowego mają również świetnie rozbudowaną ofertę w zakresie akcesoriów dachowych pod dachówkę i blachodachówkę. No i co również ważne zapewniają wieloletnie gwarancje i super zima promocję na dachówkę betonową w technologii CISAR.
mirek.li
Dodano: 22 Gru 2020, 22:03
Dach musi być pewny i bezpieczny. Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie mogę polecić Ci rozwiązania oferowane przez Braas ze względu nie tylko na jakość dachówki, ale również ich akcesoriów dachowych dzięki czemu są w stanie zapewnić dodatkową 15 letnią gwarancję systemową. No i właśnie może złapiesz zimową promocję do 31.01.2021 na 3 modele betonowe - Teviva, Bałtycka oraz Celtycka :)
darek.mik
Dodano: 20 Lut 2021, 17:26
A jeżeli chcecie skutecznie zadbać o hydroizolację swojego dachu to zwróćcie uwagę na rozwiązania z oferty Icopal u których znajdziecie w ofercie m.in Papy w Technologii Szybki Syntan® SBS Najwyższa jakość tych pap poparta jest Imienną Gwarancją Jakości Icopal sięgającą 45-ciu lat.