header.jpg

Bramy garażowe godne polecenia

kamil.k
Dodano: 2 Cze 2015, 15:06
Poszukuję bramy garażowej najlepiej z napędem (segmentowej), która miałaby w miarę długą gwarancję i solidne wykonanie. Głównie zależy mi na firmie z zachodniopomorskiego w razie jakichś reklamacji czy wezwania na miejsce.
zen.stefaniak
Dodano: 3 Cze 2015, 13:15
Ze swojej strony mogę Ci polecić Normstahl, mają solidne bramy segmentowe, drzwi garażowe z automatami. Dają 10 lat gwarancji na części ale musisz sam sprawdzić co wchodzi a co nie w bramie jaka Cię interesuje. http://www.normstahl.pl/pl/index.html Piszą też, że są energooszczędni, więc możesz uderzać :)
kamil.k
Dodano: 4 Cze 2015, 15:42
Dzięki, poczytałem i zobaczymy jaką bramę garażową mi zaoferują, wybiorę się do nich po weekendzie. Wcześniej gdzieś widziałem banner ale nie nie skojarzyłem tego ze szczecińską firmą Normstahl, sąsiad ma innego producenta, ale nie jest zadowolony, więc nawet nie zgłębiałem tematu.
karolina.rumiez
Dodano: 18 Cze 2015, 15:36
Brama garażowa, niestety w moim wypadku zostawiłam ją z mężem na końcu i okazało się, że po prostu zabrakło nam na nią funduszu. Wymarzone okna, drzwi i proszę powstał mały problem i trzeba było szukać "okazji". Mąż w internecie znalazł okazyjną cenę bramy garażowej i szczerze mówiąc zostało mi jeszcze na ławkę przed dom. Jak by ktoś też musiał szukać okazji to polecam Outlet budowlany http://hurtbud.com/32-bramy-garazowe, teraz widzę, że nawet mają wyprzedaże więc można jeszcze więcej zaoszczędzić.
radek.d
Dodano: 18 Cze 2015, 17:33
Ja mam nową bramę Wiśniowski. Miałem już z nią mały problem bo czasem podczas zamykania drzwi opadły i tak jakby się odbijały i znów do góry, serwis był zrobili i teraz już fajnie chodzi
jan.nowak2345678
Dodano: 19 Cze 2015, 07:42
Jeżeli brama to tylko Krispol!

_______________________________________________________________________________________
Click
ogrodolandia
Dodano: 23 Cze 2015, 12:59
No a bramami garażowymi nie powinna zajmować się ta sama firma co oknami i drzwiami ?
Dopler
Dodano: 15 Lip 2015, 08:59
Nie koniecznie, a nawet rzadko się to zdarza bo bramy garażowe to inna technologia niż okna czy drzwi (mowa o nowoczesnych bramach rolowanych, segmentowych itp.). Oczywiście trzeba dobrać bramę garażową kolorystycznie do elewacji domu, stolarki okiennej czy drzwi wejściowych. Firmy oferujące bramy często produkują też np. zewnętrzne rolety okienne bo to prawie to samo. Jeśli chodzi o wybór firmy to warto poszukać lokalnego producenta w swojej okolicy bo pewnie będzie taniej i nie będzie problemu z przeglądem, regulacją czy serwisem.
mar.kar
Dodano: 15 Lip 2015, 12:43
Również polecam Krispol, sam posiadam i jestem zadowolony :)
kamil.sadecki
Dodano: 18 Paź 2015, 06:23
[quote author= date=19 Jun 2015, 07:42]Jeżeli brama to tylko Krispol![/quote]

Też mamy Krispola, dokładnie ten model z dodatkowym uszczelnieniem: http://www.okna-koncept.pl/produkty/bramy/krispol-2/bramy-segmentowe/sprawdz-najcieplejsza-brame-krispol.html i jak na razie bez zarzutu ale mieliśmy dobrego fachowca od montażu, a podobno od tego też dużo zależy.