header.jpg

Zarzycki Konstrukcje

julita.kowalska
Dodano: 11 Sie 2013, 17:29
Zarzycki Konstrukcje oferuje:
- konstrukcje stalowe
- dokumentacje projektowe obiektów budownictwa przemysłowego
- projekty technologii montażu i organizacji robót montażowych i rozbiórkowych;
- optymalizacje zużycia materiałów w konstrukcjach stalowych i żelbetowych;
-adaptacje projektów typowych i opracowania projektów powtarzalnych na zamówienie;
-okresowe kontrole obiektów, zakładanie książek obiektów;
-inwentaryzacje budowlano – instalacyjne i konserwatorsko-architektoniczne;
-zastępstwo inwestycyjne z nadzorem, kontrolowaniem i rozliczaniem budowy; świadectwa -charakterystyki energetycznej budynków;
-projekty instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Więcej o ofercie firmy można poczytać na ich stronie www
ala.kaczanowska
Dodano: 27 Sie 2014, 14:04
Właśnie ich portfolio, na http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/ mnie przekonało, ale też trochę wystraszyło. No bo firma, która posiada takie doświadczenie i takie inwestycje na koncie, to przecież nas nie będzie na nią stać! Okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, pracujący w firmie inżynierowie, projektanci i architekci to normalni ludzie, dział sprzedaży i kontraktów - rewelacja, okazało się, że przy wycenach i projektowaniu biorą pod uwagę nasze możliwości finansowe i nasze potrzeby, bardzo pozytywne wrażenia z początków współpracy.
andrzej.nowakowski
Dodano: 4 Maj 2017, 00:41
Ja osobiście zastanowiłbym się nad sprawdzeniem http://metalservice.info.pl/ - jeśli chodzi o konstrukcje stalowe Kraków chyba nie ma lepszej firmy. Godna zaufania w dodatku korzysta ze sprawdzonych materiałów.
andrzej.wysocki
Dodano: 20 Lis 2017, 11:55
Ja korzystałem z usług Sandc i byłem bardzo zadowolony. Nie dość, że ceny nie były wygórowane, wszystko dostosowali do mnie (a bywam marudny) i zamontowali. Naprawdę warto skorzystać z ich usług.