header.jpg

Potrzebujesz balustrady ? ZOBACZ !

marek.janeczek
Dodano: 20 Maj 2015, 11:15
Piękne balustrady całoszklane + wiele innych balustrad, schody stalowe i spiralne i elementy balustrad wykonuje firma ZIMSTAL. Tam pracują odpowiednie osoby, przeszkolone, które znajdą się na takich konstrukcjach metalowych. Mają szybki czas realizacji zamówienia, przystępne ceny za wykonana usługę. Opłaca się zamówić u nich ogrodzenie bo jest dużo lepsze niż chińskie. Takie ogrodzenie jest solidne, ładniejsze i na pewno tańsze. Polecam tą firmę do realizacji ogrodzeń przydomowych, balustrad i innych metalowych wykończeń.
Komandos
Dodano: 17 Cze 2015, 08:59
Dzięki za linka, dosyć fajne te balustrady. Więcej przydatnych informacji znalazłem tutaj http://www.porady-remontowe.pl/balustrady-moga-byc-dzielem-sztuki/.
mateusz.krakowiok
Dodano: 17 Cze 2015, 16:21
fajne sprawdze
mateusz.krakowiok
Dodano: 17 Cze 2015, 16:21
fajne sprawdze
eskatt.balustrady
Dodano: 7 Lip 2015, 06:55
Jeśli ilość mb balustrady jest mała i nieopłacalny jest zakup balustrady z montażem gdyż generuje to dodatkowe koszty dla klienta, najlepszym rozwiązaniem jest zakup elementów do samodzielnego montażu. Wszystkie elementy konstrukcyjne balustrady, czyli np. słupki, rury i pręty docinane są pod indywidualny wymiar, a akcesoria np. kolanka, zaślepki są wklejane bądź mocowane za pomocą śrubki.

Jeśli wcześniej nie mieliście styczności z samodzielnym montażem i uważacie że nie dacie sobie rady albo nie wiecie czy dobraliście wszystkie akcesoria, najlepszym rozwiązaniem jest przesłanie krótkiego zapytania z rysunkiem miejsca w którym ma być zamontowana balustrada, a dział handlowy prześle wam ofertę, która będzie uwzględniać wszystkie elementy potrzebne do montażu.

Przykładowe zapytania klientów przesyłam poniżej:

]http://www.eskatt.pl/przykladowe-zapytania-pm-15.html]
roman.szypulka
Dodano: 13 Lip 2015, 08:28
Potwierdzam wypowiedź eskatt_balustrady. Wystarczy wysłać krótkiego maila z najważniejszymi informacjami, a w odpowiedzi otrzyma się ofertę, która będzie uwzględniała wszystkie potrzebne elementy do samodzielnego montażu balustrady. Sam niedawno zamawiałem u nich taki zestaw. Wszystkie elementy konstrukcyjne (pręty, poręcz, słupki) otrzymałem przycięte pod mój wymiar, natomiast pozostałe akcesoria wystarczyło wkleić, bądź zamocować za pomocą dołączonych śrubek. Pomimo, że na co dzień nie mam styczności z takimi pracami poradziłem sobie, a balustrada nadal stoi :)
g.g
Dodano: 26 Sie 2015, 15:48
Balustrady naprawdę piękne :-)
ekspert_schodow_KAMEX
Dodano: 3 Wrz 2015, 10:34
Dokładnie, można zastosować balustrady do samodzielnego montażu jeżeli macie małą ilość metrów :) nie trzeba doliczać kosztów montażu, a samemu bez większych trudności je zamontujecie :) W innym przypadku jednak lepiej dać wykonać je fachowcom. Oglądaliście realizacje firm ? Może poniższe was zainteresują :)

ewelina.wilusz
Dodano: 12 Paź 2015, 10:44
podoba mi się!
ekspert_schodow_KAMEX
Dodano: 26 Lis 2015, 09:21

Dzięki ! Wystarczy ciekawy pomysł i dobre wykonanie i mamy oryginalną balustradę :) Jak masz pytania pisz :) U nas znajdziesz więcej realizacji :)