header.jpg

Dekoracje do salonu

zbyszek.lis
Dodano: 9 Mar 2017, 19:13
Ja o wielu dodatkach do salonu nie miałam za bardzo pojęcia. Nie wiedziałam też co będzie dobrym pomsłem na dekoracje. Znajoma powiedziałam mi że warto poczytać artykuły z takich blogów http://archiwnetrze.pl/ i w ten sposób szukać pomysłów na aranżacje wnętrz.
korek.ko
Dodano: 16 Mar 2017, 18:11
Ja powiem Ci, że można trochę powymyślać, ale ja osobiście wybrałem fotoobrazy cena takiego przedsięwzięcia nie jest duża, a jednak można mieć piękne wspomnienia nad głową w salonie
anna.mateuszek
Dodano: 20 Mar 2017, 14:07
Ja zdecydowałam się na minimalistyczne grafiki oprawione w proste ramy. Prezentują się bardzo elegancko, ale niestety trochę chłodno. Na szczęście mamy piękne dywany, są bardzo kolorowe i puszyste. One również wspaniale dekorują wnętrze :)

andrzej.wysocki
Dodano: 8 Maj 2017, 08:03
Ja lubię prostotę i subtelność. Większość dodatków w salonie musi być nie tylko piękna, ale i funkcjonalna, więc stawiam na zakupy robione TUTAJ. Szybka dostawa, miła i fachowa obsługa. Polecam dla wszystkich tych, który lubią styl skandynawski i pastelowe lub kontrastowe barwy.
edytaedyta
Dodano: 8 Maj 2017, 09:33
Ja wiele dekoracji kupiłam w Ikea. Tam są niedrogie, a bardzo dobrej jakości.
zenek.wader
Dodano: 14 Maj 2017, 19:07
Jeśli chce mieć dodatki z klasą, to warto rozejrzeć się w aktualnych trendach architektonicznych. Wiele osób wraca do klasyki, a w nią świetnie wkomponowują się obrazy na płótnie. W tej kategorii można ująć też fotoobrazy. Fajnym rozwiązaniem są w pełni ekologiczne wydruki na płótnie malarskim 360g osadzone na blejtramie (takie drewniane krosno). Wiele osób poleca firmę Fotoobrazyinfo.ploferującą wydruki w technologii HP Latex :)
eryk.jaszkiewicz
Dodano: 5 Cze 2017, 06:37
Na dekoracje zawsze nadają się kwiaty w różnych kompozycjach. Zarówno cięte jak i doniczkowe wyglądają atrakcyjnie. Polecam kwiaty SzczecinWarto ozdobić swój salon kwiatami, na pewno spodobają się gościom.
andrzej.wysocki
Dodano: 5 Cze 2017, 09:11
Co do dekoracji do salonu to podobny temat był poruszany tutaj http://www.hnbudownictwo.pl/viewtopic.php?f=8&t=4# Fajnie poruszono tam konflikt między nowoczesnymi wnętrzami a klasycznymi, gdzie królują ciężkie, drewniane meble.
anna.nowacka
Dodano: 5 Lip 2017, 15:00
Potwierdzam, że bardzo fajnym rozwiązaniem są naklejki na ścianę, a ich wybór jest naprawdę ogromny. Można coś znaleźć z widokami, górami, wodospadami, kwiatami i wieloma innymi motywami. Jakbyście poszukiwali naklejek, to zajrzyjcie tutaj: https://www.fototapeta24.pl/naklejka . Są też plakaty i fototapety, więc jest w czym wybierać.
ida.borej
Dodano: 7 Lip 2017, 08:42
Na Homebooku są świetne dekoracje do mieszkania. Ja najczęściej tam robię zakupy.