header.jpg

Ekointegrator - Dom pełen Energii

mariusz.pietruszewski
Dodano: 6 Maj 2015, 16:28
Witam wszystkich,

W zeszłym roku budowałem dom w dużej współpracy z firmą Ekointegrator z Poznania. Interesowało mnie zbudowanie domu energooszczędnego i muszę przyznać że ta firma jest bardzo dobra. Oprócz kilku instalacji, które od nich nabyłem takich jak ogrzewanie foliami grzewczymi, fotowoltaika i izolacja pianą poliuretanową, mają także gamę innych energooszczędnych produktów. Na prawdę świetna firma, działająca sprawnie i bardzo efektywnie. Dom stoi, zbudowany odpowiednim nakładem finansowym, lecz za ogrzewanie od roku już nie płacę i wygląda na to ze tak już zostanie. Energia ze słońca = darmowe ogrzewanie.

Polecam wszystkim tego instalatora i ich rozwiązania energooszczędne.
marlena.ryba
Dodano: 2 Gru 2015, 12:40
Ja sporo czytałem na temat fotowoltaiki i dochodzę do wniosku, że panele fotowoltaiczne to całkiem dobre rozwiązanie do domu. Ale zastanawiam się nad nimi w firmie? Czy ktoś z Was montował panele fotowoltaiczne na dachu swojej firmy?
lukasz.zawada
Dodano: 3 Gru 2015, 09:54
My aktualnie w mojej firmie jesteśmy po pierwszych wycenach instalacji. Wygląda na to, że nam się to zdecydowanie opłaci, ale pewnie powiem więcej po tym, jak panele pojawią się na dachu firmy.
marcin.k
Dodano: 9 Gru 2015, 14:59
Koniecznie daj znać, bo my też chcemy zainstalować panele fotowoltaiczne na naszej hali. A powiedz mi w jakiej firmie pytałeś o ofertę?
lukasz.zawada
Dodano: 10 Gru 2015, 10:15
A pytaliśmy w kilku firmach i powiem Ci że najlepiej wypadła firma Elve z Krakowa. Oferują najlepsze warunki spośród wszystkich firm w których robiliśmy wyceny.
alina.rycerz
Dodano: 22 Gru 2015, 13:49
Widze ze nie tylko ja interesuje sie tym tematem. Maz prowadzi drukarnie i jest tego kawalek i kurcze w sumie to musze mu podsunac pomysl z tymi panelami.