header.jpg

Czy te drzwi wejściowe będą dobre?

mariusz.mi
Dodano: 10 Lip 2020, 09:25
Jeżeli chodzi o drzwi wejściowe to ja jednak radziłbym zwrócić na właściwości izolacyjne, jednocześnie nowoczesny styl i też odpowiednie zabezpieczenia przed próbą włamania. W moim przypadku wybór padł na producenta Adam który spełnia wszystkie moje warunki i też pod względem ceny jest w porządku. Natomiast co do firmy zajmującej się realizacją to postawiliśmy na Anex Okna w Piasecznie. Spisali się także z montażem i dotrzymaniem odpowiedniego terminu realizacji.
tadzik.tadzinski
Dodano: 29 Sty 2021, 16:07
W nowoczesnym domu warto też zainstalować takie rozwiązania jak na przykład klucz masterkey. Więcej na ten temat poczytacie na stronie https://www.systemkluczowy.pl/ . Ja uważam, że jest to bardzo wygodne bo zamiast całego pęku kluczy nosimy przy sobie tylko jeden klucz.
michal.kozinski
Dodano: 25 Lut 2021, 09:16
Teraz nowoczesne drzwi można wyposażyć w bardzo rożne systemy bezkluczowego dostępu, od znanych już czytników linii papilarnych aż po specjalne moduły pozwalające na otwieranie i zamykanie skrzydeł za pośrednictwem smartfonu. Taką funkcję mogą mieć np. drzwi aluminiowe Schuco z systemem BlueCon, oferowane przez AL-Tech.
elwira.krol
Dodano: 18 Paź 2021, 06:30
Z doświadczenia wiem, że wybór drzwi wejściowych to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że wpływają one w sporym stopniu zarówno na właściwe utrzymanie ciepła w budynku, jak i akustykę. Jeżeli mieszkamy blisko ruchliwej ulicy, ta druga kwestia jest szczególnie istotna. Dlatego tez na pewno dobrym pomysłem będzie skorzystanie z oferty https://vrata.pl/drzwi-aleksandrow-lodzki/ . Mamy tutaj bowiem do wyboru wiele modeli drzwi zewnętrznych, oraz skrzydeł wewnętrznych o świetnych parametrach. Ponadto wizualnie prezentują się one bardzo atrakcyjnie, a opcja zakupu z profesjonalnym montażem zdecydowanie powinna nas przekonać do zakupu. Oczywiście firma działa lokalnie w Aleksandrowie Łódzkim oraz pobliskich miejscowościach.
g.g
Dodano: 18 Paź 2021, 07:11
Ja kupowałem drzwi z polecania znajomych, to chyba najlepsza opcja
tadeusz.norek
Dodano: 17 Lis 2021, 13:46
My niedawno wymienialiśmy drzew wejściowe do domu. Wcześniej mieliśmy drewniane a teraz zdecydowaliśmy się na stalowe drzwi firmy KMT. Zależało nam na drzwiach, na które będzie można dostać dotację w ramach programu czyste powietrze, więc wybraliśmy model Supertherm 90. Solidne, jedne z najgrubszych na rynku drzwi, o dobrej izolacyjności termicznej.
mariusz.mi
Dodano: 6 Sty 2022, 14:15
W przypadku kiedy szukacie dobrej stolarki okiennej oraz drzwi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega z Poznania w przypadku których będziecie mogli liczyć na najwyższy standard, profesjonalizm obsługi i jednocześnie terminowość przeprowadzanych realizacji. Warto się przekonać i co najważniejsze po prostu wybrać porządne rozwiązanie o wysokiej szczelności. Do tego licząc na dokładnie wykonany ciepły montaż.
michal.kozinski
Dodano: 31 Mar 2022, 09:52
Ja osobiście polecam drzwi wejściowe z aluminium. Są bardzo stabilne nawet przy dużych wymiarach skrzydeł, a jednocześnie doskonale izolują przed chłodem czy hałasem. Poza tym mają bardzo elegancki wygląd pasujący zwłaszcza do nowoczesnej architektury. Dobrym producentem tego typu stolarki w sprawdzonych systemach Schuco jest firma Mitbau z Wrocławia: https://www.mitbau.pl/oferta/drzwi-wejsciowe/aluminium. Mają też w ofercie okna i drzwi przesuwne, więc wszystko można zamówić w jednym miejscu wraz z montażem.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: Unknown

Line Number: 0

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)