header.jpg

Czy te drzwi wejściowe będą dobre?

mariusz.mi
Dodano: 17 Lut 2018, 18:15
Jeżeli ktoś jest z Poznania i szuka pomocy w wyborze oraz montażu odpowiednich drzwi wejściowych to polecam firmę Domega, mają dobrze wykwalifikowaną obsługą, duży wybór modeli oraz topowych producentów. Do tego przystępne terminy realizacji i dobrze wykonali w moim przypadku również cały montaż.
karol.koza
Dodano: 27 Lut 2018, 09:37
My zdecydowaliśmy się na drzwi na zamówienie od http://etsso.pl/ świetne wykonanie, wkomponowały się znakomicie :)
Tolkin
Dodano: 16 Kwi 2018, 11:55
[quote author= date=17 Feb 2018, 18:15]Jeżeli ktoś jest z Poznania i szuka pomocy w wyborze oraz montażu odpowiednich drzwi wejściowych to polecam firmę Domega, mają dobrze wykwalifikowaną obsługą, duży wybór modeli oraz topowych producentów. Do tego przystępne terminy realizacji i dobrze wykonali w moim przypadku również cały montaż. [/quote]
Terminy realizacji nie są wyznaczane przez sklep, a przez fabrykę. Na niektóre drzwi czeka się 10-16 tygodni, na inne 4-6. I sklep nie ma na to większego wpływu. Poza tym nawet najlepsza obsługa nie poleci drzwi których nie ma w ofercie - dlatego lepiej przejść się po kilku miejscach i zobaczyć drzwi różnych firm...
korek.ko
Dodano: 21 Maj 2018, 05:26
A może drzwi stalowe? My zdecydowalismy sie na taką wersję i był to według mnie jak najbardziej dobry wybór. Szczególnie, że jeszcze skorzystalismy z promocji http://www.promocja.hormann.wroc.pl/renomatic-light Wyposażone zostały w porządny zamek z ryglowaniem, ocieżnicę o grubości 80 mm z przegrodą termiczną i dostępne w kilku wersjach z przeszkleniami oraz kolorach (w naszym przypadku padło na "Złoty dąb" i wzór 810) :)
tadzik.tadzinski
Dodano: 19 Lip 2018, 09:17
Jak drzwi to polecam firmę Porta: https://www.porta.com.pl/. Jest to jeden z największych i najbardziej znanych producentów drzwi w Polsce. Oprócz drzwi wejściowych znajdziesz w ich ofercie też drzwi wewnętrzne. Wybór wzorów i kolorów jest naprawdę ogromny.
klaudia.paspartu
Dodano: 14 Lut 2019, 13:57
Drzwi wejściowe do domu powinny być bardzo profesjonalne i najwyższej jakości. To inwestycja na przyszłość. Moje drzwi do takich niestety nie należą, dlatego muszę pomyśleć o wymianie drzwi na wiosnę. Przeglądałam różne oferty i dość ciekawie prezentuje się ta z Mikea.
grzegorz.nowak2345
Dodano: 1 Mar 2019, 11:16
Teraz od drzwi wejściowych wymaga się o wiele więcej niż kiedyś. Oprócz tego że muszą być antywłamaniowe, szczelne, energooszczędne i dobrze wygłuszone, powinny też mieć inteligentne funkcje, jak np. możliwość obsługi za pomocą smartfonu. Trochę ostatnio oglądałem drzwi i bardzo przypadły mi do gustu aluminiowe Schuco, fajną ofertę tych drzwi ma np. Kapica Są bardzo ciepłe, dostępne w niemal każdym kolorze i można do nich dobrać dodatkowe wyposażenie, np. w postaci modułu Bluetooth do zdalnej obsługi.
pawel._brzysda
Dodano: 8 Maj 2019, 07:49
Drzwi wejściowe, to jeden z najważniejszych zakupów, gdy tworzy się własny dom lub remontuje mieszkanie. Powinny być solidne i dobrze wygłuszone, a przede wszystkim, powinny posłużyć nam przez kilka dobrych lat. Przeglądając sieć, znalazłam tę stronę: https://www.ddd.com.pl/kategoria/drzwi_3_1.html Z ciekawości przejrzałam ich ofertę pod tym kontem i jestem pozytywnie zaskoczona. Drzwi można dopasować do swojego wnętrza, pod względem szerokości czy koloru. Sądzę, że jest to duże ułatwienie, mimo iż, na w/w stronie jest bardzo wiele ciekawych propozycji - zatem wybór nie będzie taki łatwy.
michael.fisc
Dodano: 8 Maj 2019, 12:30
Ja dość długo szukałem swoich drzwi gorzów aż w koncu trafiłem. Kto by pomyślał że mogą tak zmienić wystrój ... szok i niedowierzanie
anna.sobocinska
Dodano: 18 Cze 2019, 09:59
Wybierz takie, w których będziesz mieć gwarancję, że drzwi będą się dobrze sprawować przez lata. Moim zdaniem najlepsze drzwi to takie, które są wykonane z płyt XPS.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: Unknown

Line Number: 0

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)