header.jpg

Czy te drzwi wejściowe będą dobre?

musz.musz
Dodano: 13 Maj 2014, 20:55
Ja się zgadzam odnośnie drzwi pasywnych - to chyba najlepsze rozwiązanie. Ogólnie jeśli chodzi o drzwi wejściowe, to jest tutaj bardzo istotna nie tylko ich funkcjonalność, ale także wygląd. W końcu są one poniekąd wizytówką naszego domu czy mieszkania, dlatego warto zastanowić się, czy ich design pasuje do aranżacji całego pomieszczenia.

-----
wały kardana
janek.stanko
Dodano: 23 Maj 2014, 17:09
Ja zasadniczo nie polecam drzwi zewnętrznych lub antywłamaniowych z marketu ponieważ kiedyś widziałem na filmiku z youtube jak ktoś takie chińskie "zewnętrzne" kroił nożem jak masło. Z jakością bym uważał.

Zapraszamy do Salonu JRG DOM www.jrg.pl
maciej.kayser
Dodano: 26 Maj 2014, 08:49
Te drzwi są całkiem niezłe, ale z doświadczenia wiem, że może być konieczna drabina do ich montażu, więc radzę się zaopatrzyć w porządną, na przykład:http://www.promag.pl/Drabiny_magazynowe. Myślę, że dzięki temu montaż będzie bezproblemowy. A same drzwi są świetne. Mam takich kilka w domu i nie narzekam.
E-domek
Dodano: 9 Cze 2014, 15:09
Jak sobie wstawisz takie drzwi o ile wstawisz bo ościeżnica będzie ci się bardzo wyginała to po roku wyblakną daj za drzwi 1000 zł i będziesz miał spokój, poza tym z drzwiami zewnętrznymi Chińskimi jest problem z gwarancją, bardzo ciężko jest je zareklamować. Jest dużo firm Polskich od których warto kupić.
Maryanna
Dodano: 16 Cze 2014, 11:45
Odradzam kupowanie drzwi w marketach, bo można się naciąć. A jeśli już to sprawdzić markę i wszystkie parametry.
Zależy jaki masz budżet, ale lepiej nie oszczędzać na drzwiach zewnętrznych.
Osobiście mogę polecić drzwi Delty jeśli chodzi o stalowe a z drewnianych -Stolbud Włoszczowa.
Dużo zależy czy drzwi będą mieć zadaszenie czy nie?
Są od wschodu, północy ,zachodu?
myszka.mak
Dodano: 16 Cze 2014, 15:24
Ja tam jeszcze nigdy się nie nacięłam na żadną firmę w marketach:)

niwelator
mateusz.czyzak
Dodano: 16 Cze 2014, 18:37
Ja jednak preferuję kupowanie drzwi wraz z usługą montażu u sprawdzonego producenta. Ja korzystałem z usług firmy Vidok z Lublina - drzwi są solidne i na pierwszy rzut oka widać, że dużo potrafią wytrzymać. No ale dobre właściwości to także zaleta odpowiedniego montażu. Widać, że fachowcy znają się na rzeczy.
jacek.kunik
Dodano: 17 Sie 2014, 23:02
Tutaj - "Drzwi antywłamaniowe" jest świetny artykuł MG Projekt na temat wyboru drzwi wejściowych. Po jego lekturze będziemy wiedzieli na co zwracać uwagę. Wygląd zewnętrzny jest ważny, ale to nie wszystko!
wojciech.kowalik
Dodano: 5 Gru 2014, 11:01
Ogólnie najlepiej jest kupować drzwi wraz z montażem, a to z tego względu, że płaci się wtedy jak za usługę budowlaną, która ma niższy VAT. Wówczas większość firm oferuje już bezpłatny montaż. Zdecydowanie odradzam kupno jakiś w markecie. Ja za swoje Gerdy dałem koło 3 tysięcy, ale przynajmniej wiem, że mają solidne zamki i ogólnie dobre wykonanie. To nie jest przecież zakup na kilka lat, a na wiele dłużej.
anastazja.stenka
Dodano: 16 Lut 2015, 07:27
Ja też uważam, że jeśli wstawiać nowe drzwi zewnętrzne, to tylko drzwi pasywne. Dużą ofertę dobrych jakościowo drzwi pasywnych ma ta firma http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-zewnetrzne/stolterm . A dlaczego takie drzwi? Bo zewnętrznie (estetycznie) nie różnią się niczym od drzwi "tradycyjnych", a wyróżniają się wysokim współczynnikiem izolacji termicznej, są więc energooszczędne i ekonomiczne.