header.jpg

Przeprowadzka - pakowanie i transport przedmiotów

adam.koszel
Dodano: 5 Maj 2015, 07:48
Witajcie, chcę Wam polecić fany sposób na poradzenie sobie z transportem naszych przedmiotów osobistych podczas transportu. Otóż polecam opakowania kartonowe, ale nie z marketu a z hurtowni opakowań jak Centrum Pakowania, ponieważ mają przystępniejsze ceny + różne wymiary kartonów.
A jaki jest dobry sposób na opakowanie naszych przedmiotów, otóż jeśli chcemy zabezpieczyć nasze rzeczy przed uszkodzeniem w transporcie + ograniczyć ciekawość niektórych ludzi warto użyć popularne ostatnio taśmy spinające. Spytacie co to? Kojarzycie te wielkie sklepy nie dla idiotów :P Media Markt i inne - tam zobaczycie, że bardziej wartościowe produkty mają oprócz solidnego opakowania założone taśmy spinające, które mają chronić towar przed otwarciem przez klientów.
Aha i jaki jeszcze jest plus użycia takich taśm - łatwiej nosi się pakunki, jeśli coś jest względnie lekkie to możemy nieść nasz pakunek za taśmę spinającą!
piotr.w
Dodano: 15 Cze 2015, 11:43
Myślę, że najlepszą opcją w tej kwestii jest profesjonalna firma transportowa. Ja korzystałem z tej - BANEX Transport, która przetransportowała moje towary z Grecji do Polski. Uważam, że są naprawdę solidną i rzetelną firmą oferującą usługi transportowe w atrakcyjnych cenach.
ida.borej
Dodano: 16 Lip 2015, 10:55
Też wynajęłabym do tego firmę transportową. Poczytaj może jeszcze o tym na co zwrócić uwagę przy magazynowaniu towarów, ponieważ czasami jest to bardzo przydatne podczas przeprowadzek.
julia.horzela
Dodano: 20 Lip 2015, 07:33
Ja postawiłam na firmę transportową z Wrocławia, która świetnie ogarnęła mi nie tylko sam przewóz, ale i logistykę mebli, a jest ona w tym przypadku równie ważna i nie należy o tym zapominać.
radek_.jonkisz
Dodano: 19 Sie 2015, 07:14
Równie dobrze warto zaangażować firmę oferującą takie przeprowadzki kietrz. Czasami nie ważne skąd jest firma. Ważne aby była dobra w tym co robi a jej usługi były na najwyższym poziomie.
artur.w
Dodano: 19 Sie 2015, 08:25
W takim przypadku nie ma to jak firma transportowa
tomasz.sidor
Dodano: 3 Wrz 2015, 12:54
Dokładnie. Mogę Wam podsunąć dwa linki - pierwszy to transport ciężarowy wrocław do 6 ton a drugi to przeprowadzki wrocław. Polecam.
mariusz.jagielski
Dodano: 29 Paź 2015, 15:04
Do transportu pożycz, albo kup tradycyjne skrzynki na chleb Erg-System. Bardzo wytrzymałe i bezpieczniejsze od innych pudełek i kartonów. Mam pewność, że ograniczysz szkody w swojej przeprowadzce.
henryk.wojtasik
Dodano: 4 Lis 2015, 13:43
ja poświęciłem trochę czasu na znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, ale w koncu zdecydowałem się na Optima Logistics Group Optima Logistics Groupszybko i fachowo dowieźli moje rzeczy z Polski do Francji
varadera.suz
Dodano: 18 Sty 2016, 19:44
Pomocne wskazówki można też znaleźć tutaj: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik.html Jest to ciekawie napisany poradnik, który na pewno przyda się każdemu, kto planuje przeprowadzkę :)