header.jpg

Jaka aranżacja sypialni ?

adam
Dodano: 22 Cze 2018, 10:34
[quote author= date=12 Mar 2018, 13:48]Strasznie podobają mi się skandynawskie wnętrza, ale niestety moja sypialnia jest tak mała, że nawet nie ma za bardzo gdzie dać dodatków, które zaznaczyłyby jakikolwiek styl.[/quote]

ale wiesz że przy stylu skandynawskim nie trzeba wiele dodatków? wystarczy odpowiednio zaaranżować taką sypialnie, dobrać kolorystykę itd. na ściany możesz zastosować na przykład farby z kolekcji skandynawskiej duluxa kolory świata, meble najelpiej jakby były z naturalnego drewna - ten styl cechuje się prostotą i właśnie naturalnym wystrojem. dobierz odpowiednie oświetlenie i gotowe :)
aleksandra.figlarek
Dodano: 23 Sie 2018, 09:23
Zauważyłam u mojej szwagierki ciekawy wystrój salonu i aż jej pozazdrościłam. Umieściła na suficie tapetę 3D, którą kupiła w tym sklepie https://innetapety.pl/tapety-z-efektem-3d . Nie wiedziałam, że w tym miejscu będzie się tak efektownie prezentować. Wrażenie jest niesamowite. Ja bardziej myślę o ścianie za łóżkiem. Ta z motywem pikowanej tkaniny pasowałaby do wystroju mojej sypialni.
olaf.karpinski
Dodano: 11 Wrz 2018, 15:10
Myślę, że w Internecie znajduje się sporo sprawdzonych informacji w tym temacie. Wystarczy się trochę rozejrzeć.
ida.borej
Dodano: 12 Wrz 2018, 10:43
Na Homebooku jest wiele inspiracji. Warto tam zajrzeć.
karolina.bonecka
Dodano: 24 Wrz 2018, 11:12
Mi podobają się takie maksymalnie minimalistyczne aranżacje np. z wykorzystaniem naturalnych materiałów, jak drewno czy mech. Poza tym jeszcze uwielbiam cegłę, ale wiem, że ona jest bardzo trudna w aranżacji. Mimo to kiedyś chciałabym mieć taką sypialnię, najlepiej jeszcze z dużym oknem na jakiś zielony krajobraz :D
kamila.m
Dodano: 25 Wrz 2018, 12:48
Dokładnie, w internecie tyle inspiracji, że człowiek sam się gubi. Miałam dokładnie tak samo podczas urządzania sypialni, ale na szczęście niektóre zdjęcia w necie mi pomogły i wiedziałam w jakim stylu chcę mieć sypialnie :)
marek.magnum
Dodano: 2 Paź 2018, 16:35
My postawiliśmy na styl klasyczny i mamy wyposażenie z drewna
Fajny sklep https://visby.pl/ mają meble prosto od producenta
andrzej.wysocki
Dodano: 11 Paź 2018, 07:29
Według mnie w sypialni bardzo ważne jest oświetlenie, to ono przede wszystkim tworzy swoisty klimat w tym intymnym pomieszczeniu, chociażby lampy takie, jak tu: https://www.magiapolnocy.pl/eleganckie-lampy-do-sypialni są świetnym przkładem na to, że można mieć w sypialni lampy skromne, ale jednocześnie nowoczesne :) Mi takie rozwiązania jak najbardziej się podobają :)
amelia.k
Dodano: 18 Paź 2018, 07:43
Podczas szukania inspiracji do sypialni przeszukałam mnóstwo stron w internecie i blogów i dzięki temu znalazłam ciekawe propozycje.
marek.marcinkowski
Dodano: 13 Lis 2018, 15:17
Polecam aranżację wnętrz Pani Marty Kozakiewicz, nikt nie odmienił mojej kuchni tak jak ona. Podaję również namiar studiokreatura.pl