header.jpg

Plastikowe ogrodzenia

adam.rypinski
Dodano: 28 Lip 2015, 20:23
Po ostatnich burzach widziałem właśnie jak plastiki się kończyły. Nie ma co cudować.
karol.czerski
Dodano: 28 Lip 2015, 20:57
Plastkiowe ogrodzenia to śmiech na sali. Silniejszy wiatr i jest po nich.
arek.guc
Dodano: 29 Lip 2015, 07:11
plastik dobry do plastikowego domu :)
dawid.jerko
Dodano: 29 Lip 2015, 10:09
Otóż to, plastik nie nadaje się do ogrodzenia. Ani to wytrzymałe, ani nie wygląda to dobrze.
rafal.maciejewski
Dodano: 30 Lip 2015, 07:44
Szczerze to nie widziałem nigdy plastikowych ogrodzeń, ale myślę że nigdy bym się na takie nie zdecydował
edward.kalicy
Dodano: 30 Lip 2015, 09:02
Plastiki są raczej nie wytrzymałe. Ja polecam gazonowe ogrodzenia do których wsypuje się kamienie ozdobne.
andrzej.r
Dodano: 30 Lip 2015, 21:13
Wygląda to nawet ciekawie, chociaż też jeszcze nie miałem okazji widzieć tego na żywo. Jak większość, bałbym się o wytrzymałość takiego ogrodzenia.
dawid.jerko
Dodano: 10 Sie 2015, 14:32
Plastik to zawsze tylko plastik, poważnie odradzam ten materiał ;)

Dodano: 11 Sie 2015, 18:38
Dokładnie, do tego bardzo brzydko wyglądający materiał, do urodziwych nie należy. Tez odradzam.
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 11 Sie 2015, 21:15
Skoro to taki popularny wątek to zaproponuję odmianę tematyki w ramach relaxu ... :)
---
Kochani Rozumni :) ... bądźcie rozumni ...
Ostrzegam wszystkich którzy chcą korzystać z porad fachowych na forach. Wypowiedzi i dyskusję przeważnie są reżyserowane przez opłacany PR po to by ... ściągnąć Klienta dla siebie !!!
Nie sugerujcie się poradami w dyskusjach na forach ( na żadnych forach i w żadnych grupach dyskusyjnych :)). PR doradza na forach np. na temat skutecznych technik windykacyjnych ( .. ha. Jak żyję nie spotkałem skutecznej i uczciwej firmy windykacyjnej :) ) lub porad księgowych ( ... zakładam, że są tacy którzy rozumieją jak trudno jest znaleźć dobrego księgowego i jaki to skarb ... ) czy porad prawnych przedsiębiorcom ( ... jakie mam zdanie o prawnikach i doświadczenia odnośnie ich fachowych usług wolę nie pisać ... ) .
A na forach budowlanych doradzają i opiniują z którą firmą macie budować dom ( ... w zamian za pieniądze producentów materiałów budowlanych... i tych firm :)). Doradzają również jak należy postąpić przy windykacji ... Kto doradza? Ci którzy szukają zleceń :) .... itd.
W efekcie jesteście manipulowani bo opinie i porady które czytacie mają na celu manipulowanie Waszą decyzją a nie bezpłatnie i uczciwe doradzanie. Chcą abyście wybrali to co Wam sugerują i wciągają Was w reżyserowane dyskusje ... :) Tak, PR jest coraz bardziej kreatywny. Jak to wszystko naprawdę działa można zrozumieć czytając informacje zawarte tutaj - zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/EtykaForumpl/1640943972804878