header.jpg

Hale namiotowe cena

filip.slowiakowski
Dodano: 9 Kwi 2015, 12:27
Witam serdecznie,

czy wśród forumowiczów są osoby, które orientują się w kosztach budowy hali namiotowej do celów magazynowych? Chodzi o wymiary szer.20m dł.6m wys.10m. Dodatkowo zależy mi na wytrzymałości poszycia.

Wiem, że każda firma zrobi mi dokładną wycenę, jednak pytam na forum, żeby się zorientować i mieć podstawę do negocjacji z wykonawcą.

___!
Wątek promowany - Domy hybrydowe sp. z o.o. - jak to jest z tą ofertą? Kliknij ...
krzysztof.mikol
Dodano: 13 Kwi 2015, 12:41
ceny takich obiektów są bardzo zróżnicowane, w zależności od tego czy chcesz raczej prostą halę, czy bardziej nowoczesną. A nawet poza tym, to zależy też od firmy. Lepiej nie oszczędzać, tylko właśnie ewentualnie negocjować z porządnym producentem. Z tego co wiem, to warto zwrócić się z zapytaniem do firmy Protan Elmark
piotr.sekiewicz
Dodano: 16 Kwi 2015, 09:23
w internecie możesz znaleźć kalkulator kosztów takiej hali, podajesz dane, wybierasz typ poszycia i wychodzi z tego dość dokładna liczba złotóweczek. Z tym, że na pewno są to obliczenia kosztów wykonania przez konkretną firmę. W zależności od wykonawcy może być różnie. Popytaj kilku o wycenę, np tego Protana i porównaj sobie. Tylko pamiętaj, że przy takiej inwestycji nie tylko cena jest ważna.
krzysztof.mikol
Dodano: 21 Kwi 2015, 11:15
zwróć też uwagę na konstrukcję, nie tylko poszycie jest ważne, jeśli zależy Ci na wytrzymałości takiej hali.
tomasz.bajorek
Dodano: 21 Kwi 2015, 20:36
Konstrukcja jest bardzo ważna ze względu na śnieg w zimie
filip.slowiakowski
Dodano: 22 Kwi 2015, 10:19
Dziękuję za pomoc w kwestii konstrukcji.
Kalkulatory cen są tak jak wspomnieliście bardzo stronnicze.
Może ktoś potrafi podać chociaż jeden przykład kosztu jakiejś konkretnej hali z własnego doświadczenia, bądź znajomych, bądź zasłyszanego?
krzysztof.mikol
Dodano: 27 Kwi 2015, 09:29
ceny wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy. Rozumiem, że Tobie chodzi o taką zwykłą halę magazynową, bez żadnych dodatkowych pomieszczeń socjalnych, czy innych bajerów?
szymon.miwik
Dodano: 29 Kwi 2015, 07:49
Na rynku jest aktualnie duża ilość producentów, która oferuje hale namiotowe. Ja polecam właśnie firmę Tent Project z linka. Dopiero jestem w trakcie umawiania z nimi szczegółów dotyczących konstrukcji takiej hali dla mojej firmy jako namiot magazynowy. Ale bardzo pozytywnie odebrałem tą firmę podczas wesela przyjaciela, gdzie chłopaki bardzo szybko i sprawnie stawiali taką halę!
filip.slowiakowski
Dodano: 30 Kwi 2015, 09:22
w takim układzie daj znać jak pójdzie dalej, bo jednak namiot weselny, na jeden wieczór, a hala magazynowa na kilka lat, to gigantyczna różnica.
andrzej.knapik
Dodano: 3 Maj 2015, 18:19
i jak udało Ci się rozwiązać problem ?