header.jpg

lepszy do domu będzie domofon czy wideodomofon?

bartek.wieclawski
Dodano: 9 Kwi 2015, 09:28
zastanawiam się czy lepszy do domu będzie domofon czy wideodomofon elfon?
darek.kotlina
Dodano: 15 Kwi 2015, 10:18
według mnie wideodomofon gdyż dzięki niemu widać kto dzwoni i wiadome kogo wpuszczasz do domu...
bartek.wieclawski
Dodano: 16 Kwi 2015, 12:32
a jak to wygląda z cenami?
ala.kaczanowska
Dodano: 2 Cze 2015, 11:59
Mam w domu wideodomofon - trzeci już bo każdy prędzej czy później się psuł... a mieszkam w tym domu dopiero 8 lat ... więc osobicie wybrała bym zwykły domofon, jest mniej awaryjny.
karol.marteniak
Dodano: 29 Lip 2015, 08:05
bierz bezprzewodowy wideodomofon
Dopler
Dodano: 24 Sie 2015, 13:12
Zarówno domofon jak i wideodomofon może się zepsuć i nie ma reguły, który zrobi to szybciej. Dużo zależy od tego jakim budżetem dysponujesz i czego oczekujesz od urządzenia. Chyba wyboru musisz dokonać sam. Ja mogę jedynie podpowiedzieć, że zamiast kupować najtańszy wideodomofon nieznanej firmy lepiej zainwestować w domofon wiodącego producenta jak Elfon, Urmet, Cyfral itp. masz wtedy gwarancję, możliwość ewentualnej naprawy (części zawsze dostępne) i dużo większe szanse, że nie będziesz wymieniał sprzętu co kilka lat. Oczywiście polecam również wideodomofony tych producentów. Drugą ważną rzeczą jest montaż i jeśli się na tym nie znasz to lepiej zlecić to fachowcowi, który również powinien dać gwarancję na swoją usługę. Często usterki związane są z niefachowym podłączeniem.

-----------------------------------------------------------
Dopler - rolety zewnętrzne, bramy garażowe i przemysłowe, rolowane i segmentowe
mariusz.kalinowski
Dodano: 25 Wrz 2015, 18:57
Wideodomofon - w lepszy sposób skontrolujesz, któż chce Cię odwiedzić.
maria.bosek
Dodano: 3 Cze 2016, 10:28
Dużo zalezy od tego ile pieniędzy chcesz na ten sprzęt wydac ale lepszą opcją wydaje sie być wideodomofon, bo nie tylko słyszysz ale widzisz kto chce cię odwiedzić.
adam.cegielski2
Dodano: 28 Lis 2016, 14:27
Wideomofon to niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie, dlatego jestem przekonany, że warto wydać trochę więcej, by móc z niego korzystać. Odkąd zdecydowaliśmy się na jego założenie (konkretnie chodzi o http://fibaroslask.pl/oferta/domofony-i-wideofony) to nie wyobrażam już sobie wychodzenia na zewnątrz, by komuś otworzyć, szczególnie teraz - zimą.