header.jpg

Jakie drzwi wybrać?

marcin.wu
Dodano: 30 Cze 2013, 06:06
Witam. Aktualnie jestem na etapie zamykania inwestycji – dom mieszkalny. Zależało nam na dobrych parametrach termoizolacyjnych. Nadeszła pora na wybór drzwi. Jesteśmy namawiani na wybór stalowych drzwi ThermoPro Hormann. Chciałbym zapytac, czy ktoś może doradzić, czy ich parametry są rzeczywiście wystarczające i tak dobre. Biorę pod uwagę te drzwi z płytą drzwiową o grubości 46 mm, wypełnione PU i z podwójną uszczelką obwiedniową. Na stronie producenta czytam, że izolacyjność termiczna tych ThermoPro wynosi do 1,2 W(m2K). Czy to wystarczy? Ma ktoś doświadczenie z tymi drzwiami?
wojciech.kowalik
Dodano: 5 Gru 2014, 10:29
Ja bym raczej wybrał drzwi od producenta, który się w tym specjalizuje. Akurat Hormann bardziej jest znany od bram garażowych. Zainteresuje się np. drzwiami od Gerdy z ościeżnicą Perftherm. To opatentowana technologia, więc nie spotkasz jej u innych producentów. Dzięki temu drzwi mają o wiele lepszą izolację termiczną. Ja za taką ościeżnicę rok temu musiałem dopłacać, a jak się ostatnio przypadkiem dowiedziałem, teraz można ją bezpłatnie wybrać.
adi.adi23
Dodano: 7 Sty 2015, 12:33
Ja też zdecydowałbym się na drzwi Gerdy. Moim zdaniem najsolidniejsze na rynku.

---------------------------
Najdokładniejsze sprzątanie Warszawa! Sprawdź sam!
piotr.w
Dodano: 23 Sty 2015, 10:13
Ja kupowałem w Domek Wodzisław - tanie drzwi wodzisław. Drzwi bardzo dobrej jakości, jeśli szukacie drzwi do swojego domu, to warto się rozejrzeć i sprawdzić najnowsze modele drzwi.
ala.kaczanowska
Dodano: 10 Mar 2015, 21:34

Marzą mi się w domu takie przeszklone drzwi, jak te na zdjęciu. Czy takie się sprawdzają w domu, jak z intymnością pomieszczeń?
darek.kotlina
Dodano: 27 Mar 2015, 10:29
to zależy jakie szyby będą wstawione bo jeśli przeźroczyste bez żadnych naklejek czy tym podobnych to intymność raczej nie będzie zachowana... a jeśli jakaś specjalna szyba chropowata lub coś w tym stylu to z intymnością nie powinno być problemu....
zbyszek.lis
Dodano: 30 Mar 2016, 11:48
Dla mnie drzwi przede wszystkim muszą byc wykonane z wysokiej jakości materiału. Dlatego też uważam , ze czasem warto wydać troche więcej i kupić jakieś naprawdę dobre drzwi. Idąc tym tropem mi udało sie znaleźć ofertę tej firmy http://dlh.pl/ u nich na pierwszy rzut oka widać, ze drzwi są porządne.
stefan.szybki
Dodano: 28 Kwi 2016, 21:46
Jak drzwi antywłamaniowe - to tylko te z certyfikatami, sprawdzone, z gwarancją bezpieczeństwa. Ja posiadam te od Juwentu, odsyłam do szerszego opisu: Drzwi antywłamaniowe Wrocław
malgorzata.kowalska
Dodano: 30 Sie 2016, 12:46
Witam.
Też bym wybrała drzwi od producenta, ale drewniane.Firma Stolpaw ma 35 letnie doświadczenie na rynku a bogata oferta zadowoli bardzo wymagających klientów. Jeśli drewniane to tylko dąb i te drzwi bardzo mi się podobają http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-zewnetrzne/aluwood/fav-15 .Oczywiście wszystko jest rzeczą gustu
magda.cd
Dodano: 26 Wrz 2016, 17:02
Jeżeli zależy wam na solidnych drzwiach i profesjonalnym montażu to ogromny wybór macie również na Dom-Bud. Z tego co widziałam, to mają mnóstwo pozytywnych opinii (nie tylko na internecie, jak to przy niektórych pseudo reklamach bywa) i sama rozważam właśnie zamówienie u nich. Na stronie można sobie spokojnie przejrzeć katalog dostępnych produktów. :)